آخرین ارسال‌ها

چطوری صدای هوم وانعکاس بیس اتاق رو میتونم از بین ببرم؟

سلام دوستان
من چندروزی هست یه اتاق 3*4 رو یه استودیو شخصی درست کردم چون ددروم ندارم تو اتاق رکورد میکنم و یه ایزولاتور هم دارم اما بیس تو اتاق خیلی زیاد هست کنج های سقف رو سرتاسر شونه تخم مرغ زدم پشت مانیتورینگ ها هم دوتا فوم شانه ت.. مرغی زدم روبروی مانیتورهارو هم یه ورق فوم زدم سقف ابردوتا و دوتا از کج ها هم ابر گذاشتماتاق دوتا پنجره هم داره و سیستم من در یکی از دیوارهای طولی اتاق هست یه آهنگ که میزارم بیس خیلی میپیچه و کلا آهنگ رو نمیشه درست شنید انگار کیک آهنگ روی تخته هست لطفا راهنمایی کنید چطور انعکاس بیس رو درست کنم.

Ramtin Shabanian

مدیر تالار آهنگسازی
تیم مدیریت
مدیر تالار
11/4/10
2,004
28
G Studio
سلام.

دلیلش استفاده بیش از حد از همین فوم های شبیه شونه تخم مرغ هست این دفیوزر ها به شدت فرکانس های 150 تا 250 هرتز رو بوست میکنن. باید توی استفاده ازشون دقت کنید و نباید زیاد استفاده بشن.
گوشه ها رو باید با بیس ترپ بپوشونید.

سلام.

دلیلش استفاده بیش از حد از همین فوم های شبیه شونه تخم مرغ هست این دفیوزر ها به شدت فرکانس های 150 تا 250 هرتز رو بوست میکنن. باید توی استفاده ازشون دقت کنید و نباید زیاد استفاده بشن.
گوشه ها رو باید با بیس ترپ بپوشونید.

من گوشه های (سقف با دیوار) رو همه رو شونه تخم مرغ مقوایی دوتا از گوشه ها رو بیس ترپ زدم دوگوشه دیگه یکی کنار دره نمیشه چیزی بزنم بهم یه گوشه هم پنحرست.. شما میفرمایید همه شونه تخم مرغیای مقوایی رو بردارم خالی باشه؟؟؟ لطفا بهترین راه رو بمن بگید چون هم رکورد وکال دارم هم تنظیم ومیکس ومستر صداها بقدری بد میشه که اصلا صداها شنیده نمیشه درست همش بیسه

Ramtin Shabanian

مدیر تالار آهنگسازی
تیم مدیریت
مدیر تالار
11/4/10
2,004
28
G Studio
من پیشنهاد میکنم در گوشه ها از بیس ترپ و قسمت های دیگه از دفیوزر های مختلف که فرکانس های مختلف جذب میکنن استفاده کنید و شونه تخم مرغ ها رو استفاده نکنید !!!

توی گوگل سرچ کنید میتونید تصاویر استودیو های خونگی که با هزینه های کم آکوستیک شدن ببینید.

ghasme_r_f

کاربر با تجربه
19/3/16
103
63
همانطور که دوستمون گفت باید از بیس ترپ و دیفیوزر استفاده کنید . البته فوم شانه تخم مرغی دیفیوزر نیست و ابزوربر هست. اون شانه تخم مرغ ها مقوایی هم بر دارید گند میزنه به کیفیت صدا ( من نمیدونم کی گفته شانه تخم مرغ مقوایی آکوستیک هست).

22/3/19
1
23
سلام درود خدمت اساتید محترم
ببخشید اتاق من خیلی کوچیکه(2*3) و در عین حال کارم میکس و مستر هستش کسی میدونه بهترین آکوستیک برای این حجم از اتاق چیه؟
و کسی از کالیبره کردن مانیتورینگ چیزی میدونه؟
لطفا کمک کنید

بالا