آخرین ارسال‌ها

چجوری شعرامو بفروشم ؟

ماه منیر

عضو سایت
24/7/19
9
سلام دوستان من یک ترانه سرا هستم . تعدادقابل توجهی اشعار پاپ سرودم و فکر می کنم حیفه دیده نشه واقعا ارزش دارن ولی نمی دونم چه جوری به دست خواننده ها برسونم اگه شما عزیزان می تونید کمک کنید .

به نظرم یا باید یه واسطه پیدا کنید یا با یه خواننده ای ارتباط کاری پیدا کنید و یا در ساده ترین راهش اشعار رو بفرستید واحد موسیقی صدا و سیما شهرتون یا صدا و سیمای ملی برای بررسی که البته اونجا خیلی سخت گیری میکنند و البته هر محتوایی رو هم نمیپذیرند .

ماه منیر

عضو سایت
24/7/19
9
از نظر من متن بیش تر اهنگ ها‌ بی محتواست حتی اگر قبل از اینکه اون اهنگ با صدای خواننده گوش کنیم خودمون اون متن بخونیم شاید اون قدر رو ما تاثیر نذاره ولی من تمام تلاشمو کردم تا شعر هایی بنویسم که کلمات با وزن مناسب کنار هم قرار بگیرن و اهنگ دلنشینی ایجاد کنن حتی اگه خواننده هم نباشی بتونی با خودت زمزمه کنی و لذت ببری . ولی متاسفانه هیچ واسطه ای ندارم اگه کسی از شما دوستان براش این امکان وجود داره کمک کنه ممنون میشم.
خیلی خوشحال می شم با کلمات کوچیک ذهنم حاله دله مردم خوب کنم .

sparrow

مدیر تالار شعر و ترانه
تیم مدیریت
مدیر تالار
12/8/09
559
شیراز
از نظر من متن بیش تر اهنگ ها‌ بی محتواست حتی اگر قبل از اینکه اون اهنگ با صدای خواننده گوش کنیم خودمون اون متن بخونیم شاید اون قدر رو ما تاثیر نذاره ولی من تمام تلاشمو کردم تا شعر هایی بنویسم که کلمات با وزن مناسب کنار هم قرار بگیرن و اهنگ دلنشینی ایجاد کنن حتی اگه خواننده هم نباشی بتونی با خودت زمزمه کنی و لذت ببری . ولی متاسفانه هیچ واسطه ای ندارم اگه کسی از شما دوستان براش این امکان وجود داره کمک کنه ممنون میشم.
خیلی خوشحال می شم با کلمات کوچیک ذهنم حاله دله مردم خوب کنم .
پیشنهاد من اینست که برای شروع، نمونه ای از سروده هایتان را در تالار قرار دهید و مثل باقی اعضا، از راهنمایی های سایرین استفاده کنید. شاید برای قضاوت درمورد خودتان لازم باشد بازخوردهای بیشتری دریافت کنید.
درضمن، اگر کمی در سایت جستجو میکردید، بخش درخواست همکاری را مشاهده میکردید که جهت قرار دادن نمونه کار ایجاد شده است.

منظورم از محتوا خوش قافیه بودن و خوش زمزمه بودن و ... نیست , من محتوا رو جزو موارد بسیار مهم در سخت گیری صدا و سیما برای شما برشمردم یعنی چی ؟ یعنی صدا و سیما محتوا و موضوعات مشخصی رو میپذیره و بررسی میکنه موضوعات و محتوایی مانند : مادر - حماسی - ایران - امام زمان- مقاومت و از این دست چیزها(و صد البته رعایت تمام نکات تکنیکی و فنی و ادبیاتی و...) و اصلا فکرشم نکنید که شعر های عاشقانتون رو بخواهید بفرستید صدا و سیما ...اون در حالتی هست که شما بتونید با واسطه با تیم یه مجموعه سریال سازی یا فیلم سازی ارتباط برقرار کنید و ترانه سریال یا فیلمشون رو بگید (که باز هم ممیزی داره ) ولی در اینجا محتوا دیگه میتونه همین چیزهایی که میشنویم هم باشه مثل عاشقانه و ...

ماه منیر

عضو سایت
24/7/19
9
نمونه‌ای از اشعار پاپ من :

نام آهنگ : جون دل
جون دلی از دلو جون می‌خوامت ٬ هم نفسم همه کسم می‌خوامت ٬ ......
دلم میگیره گریه تو چشام میشینه صدامو بغض می گیره آخره عاشقی اینه ولی .........

نام آهنگ : محاله
دلت بسوزه واسه من محاله محاله محاله
رهایی واسه دلم محاله محاله محاله زندگی بی تو واسه من یه خوابه محاله محاله. آه دلم همیشه پشته راته باهاته باهاته .........

نام آهنگ: غم عشق
باور‌کن غم عشقت جون به‌ لبم کرد باور کن دل تو دلم نیست این دفعه برگرد باور کن ....... باورکن هنوز عاشقه حرفه دروغم باور کن عشقه غمت شده......

اهنگ شاد مگه ممکن میشه :
میگن میگن همه دوسش دارن خانومه سروره تو خونه عاشق شی .......
مگه ممکن میشه عاشقم نشی جونمو بگیری ساده رد بشی مگه ممکن میشه خانومم نشی بهترین بانوی دنیا تو‌نشی تو فقط یار منو یار منو یار خود خودم میشی ........
نام آهنگ: محکوم
دلهره دوباره دلم پره نیستی از تودلخوره خسته.....
ابریه نگام غم داره چشام. شاکیه دلم اشکامو ....
تعداد ترانه ها تقریبا زیادن ولی امکان رایت همه نیست امید وارم خوشتون اومده باشه .

بالا