آخرین ارسال‌ها

پیغام واردن کردن فایل صوتی omnispher

DANIEL ADHAMI

هنرمند
عضو سایت
عرض ادب و احترام...
من یه مدته وقتی میخوام فایل صوتی با فرمت wave یا هر فرمت صوتی وارد omnispher بکنم این پیغام رو میده...
فرمتش رو هم با نرم افزار های مختلف هم تغییر دادم و هم convert کردم اما باز هم دارم این مشکل رو...
چه به صورت دستی که drag and drop میکنم و چه به صورت لود کردن

فایل های ضمیمه

Farhood

Capo del clan
21/12/11
2,555
53
.
اون بیس درام برای من اومد ولی او یکی نیومد.
اینو خودت یه بار دیگه امتحان کن (از پایین دانلود کن):

فایل های ضمیمه

• 188.3 KB نمایش‌ها: 1

DANIEL ADHAMI

هنرمند
عضو سایت
استاد امتحان کردم اما باز هم نیومد...
وارد نمیکنه و همین ارور رو میده...
میتونه بخاطر نسخه ی امنیسفر باشه؟ شما دقیقا چه نسخه ای رو دارین؟

Farhood

Capo del clan
21/12/11
2,555
53
.
برای من ورژن 2.5.0 هست. از ورژنش نمیتونه باشه.

DANIEL ADHAMI

هنرمند
عضو سایت
من ورژن 2.6.1 هستم... میگم نکنه از آپدیتش باشه یعنی این حدس منه... میترسم ورژن پایین تر و نصب کنم دست بش بزنم مکافات بشه... به نظرتون مشکل دیگه از کجا میتونه باشه استاد؟

Farhood

Capo del clan
21/12/11
2,555
53
.
من ورژن 2.6.1 هستم... میگم نکنه از آپدیتش باشه یعنی این حدس منه... میترسم ورژن پایین تر و نصب کنم دست بش بزنم مکافات بشه... به نظرتون مشکل دیگه از کجا میتونه باشه استاد؟
خب اگه از ورژنش بود که مال من نباید جواب میداد، نه مال تو! ورژن جدید که میاد ناقص تر که نمیشه. همونطور که گفتم از ورژنش نمیتونه باشه. ولی از هرچی که هست من هم نمیدونم. یک بار دیگه بیرون از DAW بصورت Stand Alone امتحان کن.

DANIEL ADHAMI

هنرمند
عضو سایت
جزو معدود پک هایی هست که به رغم اینکه کم از فب فیلتر یا ایزوتوپ نداره، یوزر زیادی در ایران نداره.
خب اگه از ورژنش بود که مال من نباید جواب میداد، نه مال تو! ورژن جدید که میاد ناقص تر که نمیشه. همونطور که گفتم از ورژنش نمیتونه باشه. ولی از هرچی که هست من هم نمیدونم. یک بار دیگه بیرون از DAW بصورت Stand Alone امتحان کن.
استاد یافتممممم...
بالاخره بعد از کلی تست کردن...
در تنظیمات sample rate قسمت bit rate باید 24 باشه فکر میکنم چون omnispher هم بر این پایه ی تنظیمات باشه... و فایل من 32 بود و همین باعثش شده بود...

Farhood

Capo del clan
21/12/11
2,555
53
.
استاد یافتممممم...
بالاخره بعد از کلی تست کردن...
در تنظیمات sample rate قسمت bit rate باید 24 باشه فکر میکنم چون omnispher هم بر این پایه ی تنظیمات باشه... و فایل من 32 بود و همین باعثش شده بود...
منظورت تنظیمات روی DAW هست؟

بالا