آخرین ارسال‌ها

نمونه‌ای از اشعار پاپ من :

ماه منیر

عضو سایت
24/7/19
9
نمونه‌ای از اشعار پاپ من :

نام آهنگ : جون دل
جون دلی از دلو جون می‌خوامت ٬ هم نفسم همه کسم می‌خوامت ٬ ......
دلم میگیره گریه تو چشام میشینه صدامو بغض می گیره آخره عاشقی اینه ولی .........

نام آهنگ : محاله
دلت بسوزه واسه من محاله محاله محاله
رهایی واسه دلم محاله محاله محاله زندگی بی تو واسه من یه خوابه محاله محاله. آه دلم همیشه پشته راته باهاته .........

نام آهنگ: غم عشق
باور‌کن غم عشقت جون به‌ لبم کرد باور کن دل تو دلم نیست این دفعه برگرد باور کن ....... باورکن هنوز عاشقه حرفه دروغم باور کن عشقه غمت شده......

اهنگ شاد مگه ممکن میشه :
میگن میگن همه دوسش دارن خانومه سروره تو خونه عاشق شی .......
مگه ممکن میشه عاشقم نشی جونمو بگیری ساده رد بشی مگه ممکن میشه خانومم نشی بهترین بانوی دنیا تو‌نشی تو فقط یار منو یار منو یار خود خودم میشی ........
نام آهنگ: محکوم
دلهره دوباره دلم پره نیستی از تودلخوره خسته.....
ابریه نگام غم داره چشام. شاکیه دلم اشکامو ....
تعداد ترانه ها تقریبا زیادن ولی رایت اشعار به طور کامل ممکن نیست .
خیلی دوست دارم شما عزیزان نظراتتون بگید . خوش حال می‌شم بتونم با خوانندگان و تنظیم کننده ها همکاری‌کنم

Mohammad1772

عضو سایت
1/1/17
23
61
همان طور که موسیقی بی وزن مفهومی نداره شعر بی حساب و کتاب هم خواندن نداره شعر شما از این شاخه به اون شاخه پریده دقیقا مثل یک نوازده تار که داره فی البداهه وخارج از ریتم مینوازه که البته اون هم حساب کتاب خودش رو داره

ماه منیر

عضو سایت
24/7/19
9
از نظرتون ممنونم ولی من هر یک از اشعارمو به طور کامل نذاشتم یعنی از هر شعر یه تیکه و اون هم از قسمت های مختلف اون شعر گذاشتم شما خودتون بهتر می دونین زیبای یه شعر به اینه که مرتب و پشت سر هم خونده بشه و البته من یه موضوع مد نظر گرفتم و سعی کردم تا حد امکان به طور مناسب اون شرح بدم .

sparrow

مدیر تالار شعر و ترانه
تیم مدیریت
مدیر تالار
12/8/09
556
شیراز
فقط میتوانم بگویم برای سرودن، راهی بسیار طولانی پیش رو دارید...
در گام اول پیشنهاد میکنم روی املای صحیح واژگان تمرکز کنید. نوشتن لغات محاوره ای هم قوانین خاص خودش را دارد. برای مثال زمانی از (ه) در پایان لغات استفاده میکنیم که فعل (است) یا (هست) حذف شده باشد. کسره ی اضافه را لازم نیست با (ه) جایگزین کنید!
در گام دوم لازمست با مفهوم شعر و ترانه آشنا شوید. سرودن هم مثل هر کار دیگری، قوانینی دارد.
پس از تمام اینها؛ باید به تمرین بپردازید.

بالا