آخرین ارسال‌ها

پروژه آهنگسازی نظر خواهی در مورد آهنگسازی من

hezaro_yek

عضو سایت
11/3/18
4
33
شهرکرد
سلام دوستان
من قصد دارم آهنگ کودکانه بسازم
برای شروعف یه آهنگ کوچیک ساختم. لطفا ببینید و حتما نظر و پیشنهاد بدید. فایل آهنگ اش رو هم میذارم.
با تشکر
مشاهده پیوست 45.mp4

فایل های ضمیمه

Yo3fM

هنرمند
کاربر با تجربه
24/2/16
682
سلام دوست من
این آهنگ نیست، فقط چندتا پترن بی ربط به همدیگه هستن که پشت سرهم چیده شدند. و هدفی رو هم دنبال نمیکنه. کاملا بدون برنامه ریزی بوجود اومده.
پیشنهاد میکنم موسیقی های کودک رو بیشتر گوش کنید و بیشتر بهشون دقت کنید.
به بخش صدایی هر ساز که استفاده میکنید دقت کنید که چی میخواهید. توازن رو در منطقه های صدایی رعایت کنید. لزوما صداهای زیر موسیقی رو کودکانه نمیکنه.
در موسیقی کودک ریتم بسیار مهمه. ملودی مهمه که پیچیده نباشه یا تا اونجا که من تجربه شنیداری دارم خیلی پرش نباید داشته باشه و پیوسته باشه. در صورتی که کار شما اصلا ملودی نداشت!
اگه با کیبورد ارنجر کار کرده باشید خیلی زیاد میتونه در ساخت این نوع موسیقی کمکتون کنه.
مثلا توی این کار به ملودی توجه کنید. سعی کنید گوشی نتهاشو دربیارید و ببینید ملودیش چطوره. به ترکیب سازها دقت کنید.
البته اینکار به دلیل کنتر ملودی ها و جوابها بکگراند پُری داره بعنوان یه آهنگ برای کودک;) اون هم به دلیل اینه که ساخته ی مرد بزرگی هست.
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

hezaro_yek

عضو سایت
11/3/18
4
33
شهرکرد
در موسیقی کودک ریتم بسیار مهمه. ملودی مهمه که پیچیده نباشه یا تا اونجا که من تجربه شنیداری دارم خیلی پرش نباید داشته باشه و پیوسته باشه. در صورتی که کار شما اصلا ملودی نداشت!
بله خیلی ممنونم بابت نظرتون. درست میگید. من به ملودی توجهی نداشتم.

بالا