آخرین ارسال‌ها

نرم افزار میکس و ضبط اندروید

20/1/16
255
35
تبریز
با سلام.از دوستان ایا از نرم افزاری در زمینه میکس و ضبط در سیستم عامل اندروید استفاده میکنند ؟
مثلا حدود چهار پنج تراک رو همزمان باز کنه و بعد از چند تغییر کوچک یک خروجی از این تراک ها بده.چند تایی از نت برداشتم منتهی محدود بودن

Farhood

Capo del clan
21/12/11
2,621
53
.
با سلام.از دوستان ایا از نرم افزاری در زمینه میکس و ضبط در سیستم عامل اندروید استفاده میکنند ؟
مثلا حدود چهار پنج تراک رو همزمان باز کنه و بعد از چند تغییر کوچک یک خروجی از این تراک ها بده.چند تایی از نت برداشتم منتهی محدود بودن
ببین منظورت یه همچین چیزیه؟

برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

sam ca

کاربر با تجربه
عضو سایت
8/2/16
1,213
قرار بود Cubasis رو برای اندرید هم رلیس بکنن

20/12/14
67
29
شيراز
نرم افزار fl moile برا اینکار مناسب هست هم برا میکس و هم ظبط ترکهاتون./ نرم افزارهای دیگری مثل ( audio evolution) هم هست اگه بتون بخرید چون کرکش بدرد نمیخوره و همچنین نرم افزار N-Track Studio 9
این نرم افزارها که گفتم همه در حد عالی و حرفه ای هستند بقیه بدرد نمیخورن
[doublepost=1547375500,1547375243][/doublepost]
اگه اینکار رو بکنن که عالی هست قبلا که آیپد داشتم رو آیپد باهاش کار کردم نرم افزار خوب و حرفه ای بود حیف خود آیپد محدودیت های زیادی داشت که اعصاب خوردکن بود و نمیشد با دست باز با این نرم افزار کار کنم

20/1/16
255
35
تبریز
ببین منظورت یه همچین چیزیه؟

برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید
ممنون جناب فرهود.بله تقریبا همچین موردی.

نرم افزار fl moile برا اینکار مناسب هست هم برا میکس و هم ظبط ترکهاتون./ نرم افزارهای دیگری مثل ( audio evolution) هم هست اگه بتون بخرید چون کرکش بدرد نمیخوره و همچنین نرم افزار N-Track Studio 9
با اف ال موبایل قبلا کار کردم.ولله اینو یکی از همکلاسیهام که تار میزنه ازم پرسیده بود.زیاد اهل نرم افزار سیستمی نبود والا من با کیوبیس خودم راحت ترم.بهش میگم نصب کنه ببینه میتونه کار کنه یا نه.برای ترکین نواخت هاش نیاز داشت.
[doublepost=1547402497,1547402116][/doublepost]
فکر کنم داخل سایتش نوشته نسخه بتاش اومده منتهی پشتیبانیش رو بر عهده نگرفتن !!!!

Farhood

Capo del clan
21/12/11
2,621
53
.
اگه در همون سطح کار مختصر میخوای کار انجام بدی، همون Garage Band شاید بتون کارتو راه بندازه. ولی اگر انتظار جواب حرفه ای داشته باشی، این نرم افزارهای تلفنی که نمیتونند قابلیت حرفه ای داشته باشن. وقتی میگیم "حرفه ای" یعنی بشه با اون بعنوان یک حرفه کار کرد. تا حالا دیدی یه پرودیوسر با تلفن پروداکشن بکنه؟! اصلاً مساحت اسکرین و انگشتی که قراره با اون کار بکنه اجازه ی کار حرفه ای رو به یوزر نمیتونه بده. ولو اینکه نرم افزار هم بی نقص و کامل باشه.

20/1/16
255
35
تبریز
اگه در همون سطح کار مختصر میخوای کار انجام بدی، همون Garage Band شاید بتون کارتو راه بندازه.
بله جناب فرهود.در حد پایین که در منزل بتونه فقط چند ترک ضبط شده رو با هم در یه تایملاین پخش کنه.نرم افزار رو بهش معرفی کردم.ممنون از راهنماییتون

بالا