آخرین ارسال‌ها

موضوع جامع مشاوره خرید گیتار الکتریک | Metal

1/10/15
7
21
چند تا پست بالاتر رو ببین f.metal قیمت grg170 رو 1500 گفتن
تا همین چند وقت پیش تو سایت ها همون قیمت بود ولی یهو تا 2 تومن هم قیمت گذاشتن
به نظر من ارزش نداره نو بخری.کارت صدا بخری میتونی گیتار بهتری بخری همچینین خرید کارت صدا
از خرید یه آمپ رده پایین خیلی بیشتر برات کارایی داره یعنی برای کار حرفه ای - داشتن صداهای مختلف
و رکورد گیتار و... بیشتر به کارت میاد منظورتو نمیفهمم میگی با همین 3 تومنه همه چی رو اوکی کنم؟
مگه با کارت صدا اوکی نمیشه؟
اخه هیچی از کارت صدا سر در نمیارم. بعد میگم دسته 2 هم نمیتونم چون کسی نیست تست کنه. بعد pc هم ندارم لب تاپه. با لب تاپ هم میشه؟ و این ک تهران کجا میشه گیتار گرفت؟
[doublepost=1528555923,1528555182][/doublepost]
چند تا پست بالاتر رو ببین f.metal قیمت grg170 رو 1500 گفتن
تا همین چند وقت پیش تو سایت ها همون قیمت بود ولی یهو تا 2 تومن هم قیمت گذاشتن
به نظر من ارزش نداره نو بخری.کارت صدا بخری میتونی گیتار بهتری بخری همچینین خرید کارت صدا
از خرید یه آمپ رده پایین خیلی بیشتر برات کارایی داره یعنی برای کار حرفه ای - داشتن صداهای مختلف
و رکورد گیتار و... بیشتر به کارت میاد منظورتو نمیفهمم میگی با همین 3 تومنه همه چی رو اوکی کنم؟
مگه با کارت صدا اوکی نمیشه؟
از کارت صدا سر در نمیارم. بعد pc ندارم لب تاپ دارم. جواب میده؟ بعد این دسته دو کسی نیست واسم تست کنه. تهران کجا میشه گیتار گرفت راستش کجاس؟

23/11/16
86
اخه هیچی از کارت صدا سر در نمیارم. بعد میگم دسته 2 هم نمیتونم چون کسی نیست تست کنه. بعد pc هم ندارم لب تاپه. با لب تاپ هم میشه؟ و این ک تهران کجا میشه گیتار گرفت؟
چیز خاصی نداره تو یو*تیوب ببین ویدیو هاشو با لپ تاپ هم میشه کارت های usb برای این کار هستن
تهران از جمهوری میشه ساز گرفت ولی خریدش از دست دوم خریدن آسون تر نیست:smuggrin-61:یعنی برای خرید
از اونجا هم نیاز به یه گیتاریست داری که تست کنه برات به حرف های فروشنده اعتماد نمیشه کرد
باید با یه کاربلد بری خرید. وگرنه خرید خوبی نخواهی داشت

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,258
34
Vengeance Land
[doublepost=1528555923,1528555182][/doublepost]
از کارت صدا سر در نمیارم. بعد pc ندارم لب تاپ دارم. جواب میده؟ بعد این دسته دو کسی نیست واسم تست کنه. تهران کجا میشه گیتار گرفت راستش کجاس؟
میتونی برای خرید ساز از سایت های اگهی هم خرید کنی :geek:
هم امکان تست هست
و هم اکثرا قیمت های مناسبی نسبت به بازار بیرون میدن
ینی ساز خودشونه اکثرا...:thumbsup:
به هر دلیلی قصد فروش داشتن و سازشونو اگهی کردن...
وبیشترشون سازو با اضافاتش میفروشن...
امپ. یونیت
یا حتی یه کابل...

:smile:

23/11/16
86
حدود 700 برای کارت صدا بزار کنار
بقیش رو برای گیتار در نظر بگیر چندتا گزینه برا خودت انتخاب کن
بعد اینجا در موردش سوال کن که کدومش برات مناسبه

1/10/15
7
21
حدود 700 برای کارت صدا بزار کنار
بقیش رو برای گیتار در نظر بگیر چندتا گزینه برا خودت انتخاب کن
بعد اینجا در موردش سوال کن که کدومش برات مناسبه
ی ایبانز rg 420 بگیرم فک کنم 2 و 400 باشه با یه line 6 spider 15w مناسب نیست؟

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,258
34
Vengeance Land
اگه مدلشم بگی خیلی کمک کردی.
Vox VXI-SPL
با قیمت 660 تومن
و
VOX PATHFINDER 15R
با قیمت 550 تومن
(ازین امپ دوستم داشت صدای خیلی خوبی داره)

اون Line6 که خودت انتخاب کردی هم انتخاب خیلی خوبیه
نظر منو اگه میشنوی همونو بردار...

15 ,وات هستن هردو البته...
من قیمتای الانو که چک کردم فقط تا 15 وات میشه با این قیمت تو چیزی پیدا کرد:thumbsup:

3/5/18
3
20
سلام دوستان نظرتون راجب گیتار esp ltd kh-202 چیه
از نظر چوب امشنو اینشو میگم چون ست پیکاپ emg 81/85 دارم میزارم روش کلی نظرتونو بگید ممنون ازتون

9/8/18
1
26
سلام دوستان
6 ماهی هست که الکتریک کار میکنم گیتارم ایبانز مدل grg270 هست که متاسفانه پارسال به اسم اکبند بهم فروختند پیکاپ های دیمارزیو داره تا الان چند بار گیتار رگلاژ شده ولی بازم صدای گز میده اکشن مناسبی نداره
خلاصه دارم سازو رد میکنم استادم دوتا گیتار چینی به اسم buskers بهم معرفی کرده که قیمتش 1200000 تومانه
فروشگاه گیتار ایران تو این رنج قیمتی گیتار کورت g250 معرفی کرده که قیمتش 2500000 تومانه
به نظرتون چکار کنم کدوم گیتارو بردارم
گیتار چینی رو خودم تست کردم راضی کننده بود ولی گیتار اصل و نسب داری نیست

یه سوال دارم . گیتار ایبانز یا ال تی دی که اکشنش پایینه پایین باشه (در حد تاچ ) از چقدر شروع میشه ؟ البته قیمت به دلار منظورمو ریال که هر دقیقه تغییر میکنه
ایا گیتار هایی مثل rg350 و 370 خوبن یا ایناهم پایین بیاریم گز میزنن ؟

8/11/17
10
23
تهران
سلام..برای مبتدی گیتار legend les paul خوبه؟شنیدم که اینlegend کلا کپی میزنه با یه سری مواد ارزونتر...یکی میگفت پیکاپش و سیمشو عوض کن واز نوع مرغوب ومناسبش استفاده کن...اونوقت صدای خیلی خوبی میده...

9/6/17
3
29
دوستان راجع به ibanez xpt700xh با پيكاپ emg81+sa نظرتون چيه؟بخرم؟چقدر بخرم خوبه؟صددرصد سالم و تميزه
[doublepost=1534752519,1534752377][/doublepost]
دوستان راجع به ibanez xpt700xh با پيكاپ emg81+sa نظرتون چيه؟بخرم؟چقدر بخرم خوبه؟صددرصد سالم و تميزه

فایل های ضمیمه

6/10/18
2
33
سلام به همه کاربران
من تازه عضو شدم.
من میخوام تازه گیتار رو شروع کنم و به سبک متال و راک علاقه دارم و میخوام یه گیتار مناسب بخرم که هم کیفیتش مناسب باشه و هم قیمتش که نخوام بعد از مدتی ردش کنم بره برم سراغ یه گیتار دیگه.(یه مدتی میخوام باهاش کار کنم)
دوستان چه مدل هایی رو معرفی میکنید ممنون میشم راهنمایی کنید منو
نکته بعدی اینکه میخوام یه آمپ خوب هم بخرم که کیفیت خوبی بهم بده ولی چون داخل اپارتمان ساکن هستیم نمیخوام خیلی بزرگ و جاگیر باشه.(ترجیحا لامپی باشه زیاد از ترانزیستوری تعریفی نشنیدم)

با تشکر

9/11/18
1
19
سلام به همگی من تازه میخوام گیتار الکتریک و شروع کنم و سبک متال و راک و دوست دارم موضوع اول اینه نمیدونم گیتار چی بخرم و موضوع دوم اینکه نمیدونم امپلیفایر بخرم یا مبدلی داره که به اسپیکر وصل بشه یا اینکه به pc وصل بشه اگر هست قیمتش چجوریه و خوب ایراد خاصی نداره؟
بودجم هم با امپریفایر ۳.۵ هست
ممنون میشم راهنماییم کنید

آخرین ویرایش:
22/7/19
1
سلام قیمت گیتار گودین سیم نایلون یا همون الکترو کلاسیک هم مختص خونه و اجرای کنسرت بیشتر ملودی الان که قیمت بالا حدود 1000دلار امریکا رو معرفی کنید ممنون و تشکر فقط برند گودین اکشن بسیار بالایی داشته باشه .

بالا