آخرین ارسال‌ها

درخواست همکاری (آهنگساز، تنظیم کننده)

• شروع کننده موضوع Light
  • تاریخ شروع
منظورتون 90 هزار تومن در ازای هر ساعته ؟
ترکا آماده است .. لاینهای مجزای می دی کاملا نوشته شده .. متناش آماده است . نوازنده و ساز و آمپ و کابل از ما ....میکروفون ، ضبط گیتارا ، صداگذاری بقیه سازهاتو نرم افزار ، میکس ، مسترینگ ، ضبط وکال از شما . حالا با این حساب چند ؟
50 میلیون ! 90 میلیون !
فکر کردم آهنگسازی و تنظیم نشده !
نوازنده و مخلفات از شما = ضبط ساعتی 40 هزار تومن (چه وکال چه ساز)
میکس و مسترینگ هر تراک 500 هزار تومان
[doublepost=1538170673,1538170624][/doublepost]
منظورتون 90 هزار تومن در ازای هر ساعته ؟
ترکا آماده است .. لاینهای مجزای می دی کاملا نوشته شده .. متناش آماده است . نوازنده و ساز و آمپ و کابل از ما ....میکروفون ، ضبط گیتارا ، صداگذاری بقیه سازهاتو نرم افزار ، میکس ، مسترینگ ، ضبط وکال از شما . حالا با این حساب چند ؟
[doublepost=1538170590,1538170234][/doublepost]
بعد .. ساعتی قیمت نده رفیق واسه آلبوم . تک ترک که نیست ..پروژه ای قیمت بده .
نمیشه چون شاید ضبط یه پروژه بیش از اندازه طول بکشه اونوقت برای من نمیصرفه

به نام خدا
سلام علیرضا معمّر هستم از غرب تهران
تخصصم توی ساخت و تنظیم موزیک با
daw
در ضمن به زودی از خودم نمونه کارهم میزارم توی تالار

اگر کسی باشه که وسایل و یا تجربه ضبط صدا داشته باشه، من آماده شروع هر جور همکاری یا تشکیل بند موسیقی باهاش هستم .
ترجیح خودمم خوندن سبک رپ. کلی هم بیت و تکست آماده ضبط دارم، ولی مشکل وکال گرفتن دارم.
اگه فقط شما تو ضبط صدا بتونید من کمک کنید، منم موزیک شمارو هرچی که بخاین مجانی با کمال میل میسازم براتون و حتما هم اسراری به
feat دادن نیست .
حالا اگه وسایل هوم استدیو داشته باشید میتونم کمکتون هم بکنم توی وکال گرفتن از خودتون، اگر هم نه هر جور دیگه هم آماده همکاری باشید رفاقتی یا شرایتی من هستم .

برای تماس یا همینجا پاسخ بدید خودم پیام خصوصی میدم بهتون یا بیاید توی پروفایلم پیام خصوصی بدید تا شماره تماس رد بدل کنیم.
(قوانین سایت اجازه پخش اطلاعات تماس توی پست های عمومی رو نمیده و مدیران اگه ببینن پیام پاک میشه)
ممنون از وقتتون منتظر پیامتون هستم، به امید همکاری.
[doublepost=1539972829,1539902716][/doublepost]این یک نمونه کار که برای دست گرمی گذاشتم حالا یه کار رپ هم به زودی میزارم.
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

سلام دوستان
من ترانه سرا هستم و دنبال یک اهنگساز برای کار راک هستم تا بتونیم با هم فعالیت کنیم
اگه مایل به همکاری بودیی حتما خبرم کنین
سلام خوشحال میشم نمونه کار ازتون ببینم
[doublepost=1542696534,1542666551][/doublepost]
من اولین بار این سایت اومدم زیاد وارد نیستم اطلاعات تماس بزارید صحبت کنیم

ارائه هرگونه لینک سایت ایرانی، وبلاگ، شبکه های اجتماعی، ایمیل، آدرس و شماره تلفن در پست های این سایت ممنوع است. پیش از ایجاد پست یا تاپیک، قوانین سایت را مطالعه فرمایید. مدیریت

سلام دوستان کسی میدونه چطوری باید inboxرو خالی کرد برای چت خصوصی برای من نوشته فقط یه چت میتونم داشته باشم و inboxپر است؟؟؟

24/8/16
39
37
سلام خدمت ترانه سرایان گرامی صادق پاشا هستم در زمینه آهنگسازی روی ترانه های شما و ساخت و پخش و معرفی شما به مارکت موسیقی از تمامی دوستانی که علاقه به ارايه کارهایشان در فضای وسیع تر موسیقی دارند دعوت میکنم پیام دایرکت بدید تا آیدی تلگرام خدمتتون بدم جهت همکاری
در ضمن فعالیت های بنده رو میتونید در پیج اینستاگرامم مشاهده بفرمایید
(صادق پاشا موزیک) به انگلیسی لاتین

26/12/18
1
28
درود بر همه ی دوستان گرامی.من دنبال شخصی هستم که باهاش یه گروه راه بندازم و آلبوم و تک آهنگ تولید کنیم.خودم در زمینه ی ترانه،آهنگ،تنظیم،میکس و مسترینگ توانایی هایی دارمو استودیو خانگی هم دارم.دنبال شخصی هستم که اونم توانایی هایی در موسیقی داشته باشه و تجهیزات هم داشته باشه تا بتونیم با به اشتراک گذاشتن دانشمون توی موسیقی کیفیت کارمون بالاتر ببریم و آثاری قوی تولید کنیم.ضمنا نیازی به خواننده ی تنها و کسی که فقط دوست داشته باشه بره پشت میکروفون ندارم.گروه دو نفره یا نهایتا 3 نفره باشه.سبک کاری پاپ ،راک. لطفا کسانی که دوست دارن از این بعد تیمی کار کنن بهم پیام بدن.
[doublepost=1546012617,1546012567][/doublepost]درود بر همه ی دوستان گرامی.من دنبال شخصی هستم که باهاش یه گروه راه بندازم و آلبوم و تک آهنگ تولید کنیم.خودم در زمینه ی ترانه،آهنگ،تنظیم،میکس و مسترینگ توانایی هایی دارمو استودیو خانگی هم دارم.دنبال شخصی هستم که اونم توانایی هایی در موسیقی داشته باشه و تجهیزات هم داشته باشه تا بتونیم با به اشتراک گذاشتن دانشمون توی موسیقی کیفیت کارمون بالاتر ببریم و آثاری قوی تولید کنیم.ضمنا نیازی به خواننده ی تنها و کسی که فقط دوست داشته باشه بره پشت میکروفون ندارم.گروه دو نفره یا نهایتا 3 نفره باشه.سبک کاری پاپ ،راک. لطفا کسانی که دوست دارن از این بعد تیمی کار کنن بهم پیام بدن.

درود بر همه ی دوستان گرامی.من دنبال شخصی هستم که باهاش یه گروه راه بندازم و آلبوم و تک آهنگ تولید کنیم.خودم در زمینه ی ترانه،آهنگ،تنظیم،میکس و مسترینگ توانایی هایی دارمو استودیو خانگی هم دارم.دنبال شخصی هستم که اونم توانایی هایی در موسیقی داشته باشه و تجهیزات هم داشته باشه تا بتونیم با به اشتراک گذاشتن دانشمون توی موسیقی کیفیت کارمون بالاتر ببریم و آثاری قوی تولید کنیم.ضمنا نیازی به خواننده ی تنها و کسی که فقط دوست داشته باشه بره پشت میکروفون ندارم.گروه دو نفره یا نهایتا 3 نفره باشه.سبک کاری پاپ ،راک. لطفا کسانی که دوست دارن از این بعد تیمی کار کنن بهم پیام بدن.
[doublepost=1546012617,1546012567][/doublepost]درود بر همه ی دوستان گرامی.من دنبال شخصی هستم که باهاش یه گروه راه بندازم و آلبوم و تک آهنگ تولید کنیم.خودم در زمینه ی ترانه،آهنگ،تنظیم،میکس و مسترینگ توانایی هایی دارمو استودیو خانگی هم دارم.دنبال شخصی هستم که اونم توانایی هایی در موسیقی داشته باشه و تجهیزات هم داشته باشه تا بتونیم با به اشتراک گذاشتن دانشمون توی موسیقی کیفیت کارمون بالاتر ببریم و آثاری قوی تولید کنیم.ضمنا نیازی به خواننده ی تنها و کسی که فقط دوست داشته باشه بره پشت میکروفون ندارم.گروه دو نفره یا نهایتا 3 نفره باشه.سبک کاری پاپ ،راک. لطفا کسانی که دوست دارن از این بعد تیمی کار کنن بهم پیام بدن.
سلا
[doublepost=1546113183][/doublepost]سلام
اطلاعات تماس برام بفرستید باهاتون تماس بگیرم
متشکرم
محمدی

18/11/11
65
کرج
سلام به یک تنظیم کننده برای تنظیم آهنگهام نیاز دارم. از کرج یا تهران. با تشکر
[doublepost=1546797961,1546555363][/doublepost]از دوستان تنظیم کننده کسی هست پیام بده برای تنظیم آهنگام
از کرج و تهران

16/1/19
1
50
با سلام خدمت تمامی دوستان یک خواننده به دنبال يک آهنگساز و تنظيم کننده ترانه های ايرانی برای صدا و پيانو و تبديل آن به پارتيتور و ارسال از طریق واتساپ هست لطفا عزیزانی که توانایی بالایی دارند پیام دهند با تشکر

8/1/19
1
36
سلام دوستان
من ترانه سرا هستم و دنبال یک اهنگساز برای کار راک هستم تا بتونیم با هم فعالیت کنیم
اگه مایل به همکاری بودیی حتما خبرم کنین
سلام
تمایل دارم در این زمینه همکاری داشته باشم.
[doublepost=1547663832,1547663637][/doublepost]
با سلام خدمت مدیران و کاربران سایت
استودیو با مجوز رسمی وزارت ارشاد
نیازمند تعداد محدودی تنظیم کننده حرفه ای جهت همکاری می باشد
دوستانی که تمایل به همکاری دارند ، هرچه سریعتر پیام خصوصی بفرستند
باتشکر
سلام
تمایل به همکاری دارم.
[doublepost=1547663961][/doublepost]
درخواست تنظیم کننده برای حضور در یک آلبوم (با حضور تنظیم کننده های بنام)که واسه استعداد یابی از بین دوستان دست به این کار داریم میزنیم
ترانه و ملودی آماده چندتا هست (از کسانی که تو کار موزیک هستن و شناخته شدن هستن تو موزیک) و میشه گفت اسم در کردن
و فقط تنظیم کننده باید بگه که رو کدوم ترانه ملودی بهتر تنظیم میزنه تا کار استارت زده بشه . دوستانی که امادگی دارند پ خ بدن ...
باسلام
من هستم.

29/5/18
4
22
در جواب دوستان که پیام میدن همین جا بیان کنم که کاری که من و امثال من میخواهیم انجام بدیم نیازی به مجوز نداره یعنی برای من اینطوریه هرکس دنبال خواننده برای تشکیل یک گروه هست پیام بده سبک رپ فست گنگ اجتماعی ترجیحا ساکن تهران باشه تا بتونم باخودش و ایده های ذهنیش مستقیم روبه رو بشم ممنون دوستانی که تمایل دارن پیام بدن موفق باشید

mohsen salahi

عضو سایت
3/4/12
80
اهواز
سلام و خسته نباشید خدمت همکارای عزیز و دوستان هنرمند

من چندین سال هست که تنظیم میکنم.معمولا پاپ و رپ.دوستانی که استعداد دارن و توان مالی زیادی ندارن و نمیتونن زیاد هزینه کنن با قیمت خیلی مناسب حاضر به همکاری هستم.دوستانی که تمایل دارن تو خصوصی پیام بدن بهم درخدمتشون هستم.

hesam steps

هنرمند
24/1/16
76
32
تهران
به نام خدا
سلام علیرضا معمّر هستم از غرب تهران
تخصصم توی ساخت و تنظیم موزیک با
daw
در ضمن به زودی از خودم نمونه کارهم میزارم توی تالار

اگر کسی باشه که وسایل و یا تجربه ضبط صدا داشته باشه، من آماده شروع هر جور همکاری یا تشکیل بند موسیقی باهاش هستم .
ترجیح خودمم خوندن سبک رپ. کلی هم بیت و تکست آماده ضبط دارم، ولی مشکل وکال گرفتن دارم.
اگه فقط شما تو ضبط صدا بتونید من کمک کنید، منم موزیک شمارو هرچی که بخاین مجانی با کمال میل میسازم براتون و حتما هم اسراری به
feat دادن نیست .
حالا اگه وسایل هوم استدیو داشته باشید میتونم کمکتون هم بکنم توی وکال گرفتن از خودتون، اگر هم نه هر جور دیگه هم آماده همکاری باشید رفاقتی یا شرایتی من هستم .

برای تماس یا همینجا پاسخ بدید خودم پیام خصوصی میدم بهتون یا بیاید توی پروفایلم پیام خصوصی بدید تا شماره تماس رد بدل کنیم.
(قوانین سایت اجازه پخش اطلاعات تماس توی پست های عمومی رو نمیده و مدیران اگه ببینن پیام پاک میشه)
ممنون از وقتتون منتظر پیامتون هستم، به امید همکاری.
[doublepost=1539972829,1539902716][/doublepost]این یک نمونه کار که برای دست گرمی گذاشتم حالا یه کار رپ هم به زودی میزارم.
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید
سلام من حسام استپس هستم حتما میشناسی چون گفتی رپ استودیویی که میخوایی اینجاست بیا پیشم !
[doublepost=1553024521][/doublepost]
پاسخ : درخواست همکاری (آهنگساز، تنظیم کننده)

درود

نیاز به یک اهنگساز سبک هیپ هاپ و یک خواننده برای یک ترانه راک/رپ,,,,

دوستانی که مایل به همکاری با گروه ما هستند پیغام خصوصی بدهند

ممنون
فکر کنم به کارت بیام عکس بهرام گذاشتی پس منو باس بشناسی
[doublepost=1553024602][/doublepost]
سلام و خسته نباشید خدمت همکارای عزیز و دوستان هنرمند

من چندین سال هست که تنظیم میکنم.معمولا پاپ و رپ.دوستانی که استعداد دارن و توان مالی زیادی ندارن و نمیتونن زیاد هزینه کنن با قیمت خیلی مناسب حاضر به همکاری هستم.دوستانی که تمایل دارن تو خصوصی پیام بدن بهم درخدمتشون هستم.
سلام سالهاس که میخونم و مینویسم کلی هم کار دادم بیرون استودیو شخصی هم دارم میخوام اگه بشه از اول اهنگسازی و تنظیمو نت و پیانو و غیره رو یاد بگیرم
[doublepost=1553027445][/doublepost]سلام من از سال 79 تا الان مینویسم و میخونم اولش اماتور بودم ولی از سال 85 به بعد حرفه ای شدم بالای 340 تا ترک دارم یه چند تا موزیک ویدیو دارم سالهای سال نوشتمو بد بختی کشیدم برای خیلی ها موزیک درست کردم البته بیشتر با بیتهای دانلودی و یا اهنگسازیه دوستان و اشنایان
یک استودیو شخصی هم دارم کارت صدا فوکوسرایت پرو 24 میکروفون نویمن 103 میدی کیبرد چنل استریپ و باند مانیتور و ... راستیت میخوام خودم همه کاره ی خودم بشم خودم برای خودم اهنگسازی و میکس و مستر کنم ! اگه یکی باشه که بیاد این علم رو بهم اموزش بده خیلی خوبه ! اصلا تو هفته دو سه روز بیاد خونمون از مبانی شروع کنه تا نوازندگی پیانو و اکورد و وی اس تی و پلاگین و غیره ! یعنی میشه ؟؟!؟!؟! من تهرانم پاسداران

17/9/18
2
17
سلام من آهنگ ساز سبک هیپ هاپ هستم. هرکس مایل به همکاری بود پیام بده نمونه کار می فرستم ❤

masood20014@gma

عضو سایت
6/7/19
3
[doublepost=1542696534,1542666551][/doublepost]
من اولین بار این سایت اومدم زیاد وارد نیستم اطلاعات تماس بزارید صحبت کنیم

ارائه هرگونه لینک سایت ایرانی، وبلاگ، شبکه های اجتماعی، ایمیل، آدرس و شماره تلفن در پست های این سایت ممنوع است. پیش از ایجاد پست یا تاپیک، قوانین سایت را مطالعه فرمایید. مدیریت
کو قوانین سایت

masood20014@gma

عضو سایت
6/7/19
3
سلام،من مسعود آزاد هستم،خواننده،میخوام ی سری کارا رو کاور کنم،نیاز به تنظیم کننده رایگان دارم

masood20014@gma

عضو سایت
6/7/19
3
خیلی جالبه اکثر درخواستها اینه ک کسی از دستش برنمیاد هیچ حق الزحمه ای بده..
مثلا اسم و تو کار بیارید واسه طرف میشه نون و اب؟
خداییش تا حالا رفتید در بقالی بگید یه پفک بده مجانی؟ اصلا کسی روش میشه بره ادامس مجانی بخواد؟
یعنی ارزش کار یه هنرمند از ادامس و پفک هم کمتره؟
واقعا فک کردید مردم بیکارن بشینن واسه شما مجانی کار کنن؟
اگه شما بودید واسه کسی همچین کاری میکردید؟
یه اهنگ تا بشه اهنگ حداقل 1 هفته یا چند روزه کاری زمان میبره این چه انتظاریه که شماها دارید.؟
هنرمند باید خرجشو چطوری در بیاره؟
مثلا بره کارگری بعد بیاد بشینه واسه شما مجانی کار کنه؟ هزینه زن و بچشم با کارگری بده؟
عجب داستانی شده بخدا.
یه ذره خجالتم خوبه
حرف شما در مورد نیاز مالی درسته ولی افرادی ام شاید باشن،به عنوان سرگرمی به موضوع نگاه میکنن و دوست دارند با استعدادهای خاص حتی رایگان کار کنند،هر کی میتونه درخواستشو بده،چرا خجالت بکشه،شاید کسی،قبول کنه

ماه منیر

عضو سایت
24/7/19
9
سلام دوستان من یه ترانه سرا هستم و تعداد قابل توجهی شعر پاپ سرودم و تمامی شعر هام وزن و اهنگ هماهنگی همراه با محتوای دلنشین دارن . و مشتاق همکاری با خواننده ها و تنظیم کننده ها هستم و افراد هنرمند در زمینه موسیقی می دونن چقد یه اهنگ خوب می تونه در کارشون تاثیر بذاره .

ماه منیر

عضو سایت
24/7/19
9
نمونه‌ای از اشعار پاپ من :

نام آهنگ : جون دل
جون دلی از دلو جون می‌خوامت ٬ هم نفسم همه کسم می‌خوامت ٬ ......
دلم میگیره گریه تو چشام میشینه صدامو بغض می گیره آخره عاشقی اینه ولی .........

نام آهنگ : محاله
دلت بسوزه واسه من محاله محاله محاله
رهایی واسه دلم محاله محاله محاله زندگی بی تو واسه من یه خوابه محاله محاله. آه دلم همیشه پشته راته باهاته باهاته .........

نام آهنگ: غم عشق
باور‌کن غم عشقت جون به‌ لبم کرد باور کن دل تو دلم نیست این دفعه برگرد باور کن ....... باورکن هنوز عاشقه حرفه دروغم باور کن عشقه غمت شده......

اهنگ شاد مگه ممکن میشه :
میگن میگن همه دوسش دارن خانومه سروره تو خونه عاشق شی .......
مگه ممکن میشه عاشقم نشی جونمو بگیری ساده رد بشی مگه ممکن میشه خانومم نشی بهترین بانوی دنیا تو‌نشی ........
نام آهنگ: محکوم
دلهره دوباره دلم پره نیستی از تودلخوره خسته.....
ابریه نگام غم داره چشام. شاکیه دلم اشکامو ....
تعداد ترانه ها تقریبا زیادن ولی امکان رایت همه نیست امید وارم توسط خواننده های عزیز خوانده بشن .

23/7/19
2
سلام دوستان به یک آهنگ ساز و تنظیم کننده برای عضویت در گروه موسیقی نیاز مندیم دوستانی که علاقه مند به همکارین پیام خصوصی بدن ممنون

بالا