آخرین ارسال‌ها

تفاوت بین مایک shure sm 58 چینی و امریکایی

دوستان چند روز پیش برای خرید یک sm 58 به جمهوری رفتم تا این مدل مایک رو برای رکورد سازهای کوبه ای و برای رکورد گیتار بگیرم با فروشنده که صحبت کردم گفت sm 58 مدل چینیش 30 تومان و مدل امریکایی 270 تومان بهش گفتم از لحاظ کوالیتی چه تفاوتهایی دارند گفت هیچ فرقی ندارند ما هم همون چینی رو گرفتیم وقتی خونه رسیدم و تست کردم وجود یه نویز کوچیک رو حس کردم و خلاصه در کمال نا باوری از اون همه تعریفی که از این مدل شنیده بودم منو راضی نکرد میخوام بدونم کلا این قضیه به خاطر همین چینی بودن و امریکایی بودن یا از یه جای دیگه اب میخوره
ممنون

Hamidreza Mehrfar

مدیر ارشد
تیم مدیریت
مدیر ارشد
دوست من مگه میشه مدل فیک چینی با مدل اصلش فرقی نداشته باشه
فروشنده خودش از این مایک ها استفاده نکرده و فقط میخواد جنس های خودش رو بفروشه
مسلماً مدل اصلی و غیر و اصلی به جز قیمت تفاوت های دیگه ای هم دارند
sm57 و sm58 از بهترین مدل های داینامیک هستند و حرفه ای ترین یوزرهارو هم راضی میکنند
به جز خود میکروفن،اتصالات،کابل و هم چک کنید ممکنه اونا هم ایراد داشته باشند(البته ایراد اصلی باید خود میکروفن باشه)
به هر حال 240 تومن از مدل اصلی ارزون تر خریدید

Anoosh-Pro

هنرمند
درود

شما SM58 نخریدید بلکه یک میکروفون معمولی چینی خریدید با قیمت 30 تومن که به شکل Sm58 ساخته شده همین.

ضمنا در میکروفون های ارزون قیمت چیز هایی بهتر اون Sm58 تقلبی هم وجود داشت.

موفق باشید

بله حدس میزدم که مایک تقلبی بوده باشه گفتم تجربم رو با دوستان مطرح کنم که کلاهی که سره من رفت سره دیگر دوستان نره نتیجه گیری هیچ ارزونی بی حکمت نیست از دوستان اگر کسی نمونه ضبط شده گیتار با sm 58 رو داره لطف کنه اپ کنه ببینم نمونه اصلیش چه کوالیتی داره تا سره فرصت یه اصلش رو تهیه کنم

Hamidreza Mehrfar

مدیر ارشد
تیم مدیریت
مدیر ارشد
من تا اونجایی که اطلاع دارم و یکیشو دارم روش زده Made in MEXICO نه Made in U.SA.
حالا به نظرتون مال من هم غیر اصلیه .....؟
خیر،مدل اصل مکزیکی هست
برای شما باید اصل باشه

سلام.خب باید بگم که نه!!! Made in mexico دلیلی بر اصل بودن نیست دوست عزیز.من هم نمونه ی اصل USA رو دارم، هم high Copy چین رو. اتفاقاً این Fake که من دارم روش نوشته made in mexico!!! چین که میتونه خود میک رو کپی کنه، نوشتن یه mexico رو جعبه براش کاری نداره!
چند تا از تفاوت های ظاهری و کیفیتی USA و Fake :
1 .USA کمی سنگینتره و Fake سبک تره
2 . USA ضربات به پایه میکروفون و خود میک رو زیاد منتقل نمیکنه ولی Fake اینجوری نیست
3 . Feedback چینی تو گین بالا زیاده ولی USA واقعاً به راحتی فیدبک نمیده
4 . نوع ماشین کاری طوقه ی سر میک ها با هم فرق داره.
5 . صدای Fake تیز تر و خشکتره
6 . کیف USA بزرگتر و با کیفیت تره
7 . فوم کپسول داخل USA خاکستریه و روش بارکد محصول هست
7......
کلی دیگه هم هست!!!البته بیشتر تفاوت ظاهری مربوط به اجزای داخلی میشه که با باز کردن سر میک قابل تشخیصه که اگه بخوام همشو بگم کلی باید تایپ کنم.
:smile (41):

Behrouz Paygan

Gold User
16/11/09
1,485
Toronto
مطمئن ترین کار اینه که یا از اروپا و آمریکا خرید کنید یا از داخل ایران از فروشنده ی خوش نام و معتبر بخرید ... وگرنه همه جور احتمال وجود داره یه فروشنده ی معتبر همیشه اعتبارش رو از فروش برند اوریجینال بدست میاره و سالیان سال توی بیزینس میمونه پس گول قیمت رو نخورید

بالا