آخرین ارسال‌ها

بررسی و حل مشکلات سایت

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,092
31
اهواز
سلام.فکر میکنم مورد هجوم هکر قرار گرفته.درسته؟
نه بحث هک نیست
با شرکتی که از اون گواهی SSL برای سایت گرفتم به مشکل برخورد کردم. گواهی جدیدی خریداری کردم و مشکل برطرف شد

akhavan

کاربر با تجربه
9/9/12
1,683
39
Tehran
با سلام
من پیشنهاد میکنم یک پلاگین ویکی برای زنفرو نصب کنید که تمام مباحث کلی و تکراری رو به اونجا منتقل کنیم و مبنایی برای اموزش اماتورها باشه
از اونجایی که صفحاتشون داینامیک هست میتونند به راحتی ریشه اصطلاات رو زنجیره وار پیدا کنند.
برای پر کردن کانتنت ها ومطالب یوزرها میتونند کمک کنند. ضمن اینکه همیشه قابل اپدیت هست.

با تشکر

22/1/15
26
21
سلام دوستان من با تاریخ سایت مشکل دارم اصلا نمیتونم تاریخی که پائین هر ست قرار گرفته رو درک کنم ممنون میشم توضی بدین دلیلش چیه؟شاید هم من یه جای کار اشتباه میکنم!!!!

به این تصویر نگاه کنید

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,092
31
اهواز
سلام دوستان من با تاریخ سایت مشکل دارم اصلا نمیتونم تاریخی که پائین هر ست قرار گرفته رو درک کنم ممنون میشم توضی بدین دلیلش چیه؟شاید هم من یه جای کار اشتباه میکنم!!!!

به این تصویر نگاه کنید
سلام
تاریخ فروم به میلادی هست
عدد اول سال عدد دوم ماه و عدد سوم روز رو نشون میده

سال/ماه/روز

17 = سال 2017
7 =هفتمین ماه سال
21 = بیست یکمین روز ماه

sam ca

کاربر با تجربه
عضو سایت
8/2/16
1,212
فکر کنم قسمت پروژه نوازندگی مشکلی داره. چون پستی که چند روز پیش نوشتم رو نشون نمیده، یا اینکه من نمیتونم ببینمش.

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,092
31
اهواز
يونس جان سلام و عرض ادب.
ايا امكانش هست كه براي انجمن گفتگوي انلاين بين كاربرها ايجاد بشه؟ يجورايي حالت كنفرانس ...
سلام
از نظر فنی که امکان پذیر هست پلاگین مورد نظر وجود داره اما فعلا به دلایل ارزی! امکان بروز رسانیش نیست :biggrin: اولویت آنلاین نگه داشتن سایته
فکر کنم قسمت پروژه نوازندگی مشکلی داره. چون پستی که چند روز پیش نوشتم رو نشون نمیده، یا اینکه من نمیتونم ببینمش.
چند روز پیش مشغول جا به جایی سرور بودیم
تاپیکی در حال انتظار تایید نمی بینم ممکنه ارسال نشده باشه

DANIEL ADHAMI

هنرمند
عضو سایت
سلام
از نظر فنی که امکان پذیر هست پلاگین مورد نظر وجود داره اما فعلا به دلایل ارزی! امکان بروز رسانیش نیست :biggrin: اولویت آنلاین نگه داشتن سایته

چند روز پیش مشغول جا به جایی سرور بودیم
تاپیکی در حال انتظار تایید نمی بینم ممکنه ارسال نشده باشه
يونس جان ممنونم ازت...
متوجهم...
اگه بابتش از كاربران هزينه دريافت بشه چي؟

بالا