آخرین ارسال‌ها

براي گيتار الكتريك پيش چه استادي برم؟

4/10/15
10
سمت غرب تهران از اساتیدی که معرفی کردید کدومشون هستند ؟ ممکن هست شمارشون رو برام pm کنید

5/12/15
1
23
سلام ممنون میشم یگین استاد کامیل یغمایی یا امید حجت کدوم اموزشگاه هستن

27/11/14
14
26
تهران
سلام به همه
من تازه گیتار زدن رو شروع کردم. چند ماهه گیتار آکوستیک میزنم و میخوام با الکتریک ادامه بدم.

استاد خوب تهران سراغ دارید؟؟؟
حالا لازم نیس حتما مثل کامیل یغمایی بهترین استاد ایران باشه ☺ لطفا یه استاد خوب به من معرفی کنید. صفر کیلومترم تو الکتریک سپاسگزارم

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,259
34
Vengeance Land
سلام به همه
من تازه گیتار زدن رو شروع کردم. چند ماهه گیتار آکوستیک میزنم و میخوام با الکتریک ادامه بدم.

استاد خوب تهران سراغ دارید؟؟؟
حالا لازم نیس حتما مثل کامیل یغمایی بهترین استاد ایران باشه ☺ لطفا یه استاد خوب به من معرفی کنید. صفر کیلومترم تو الکتریک سپاسگزارم
میتونید توی کلاس های اقای فرشید اعرابی شرکت کنید
من چند سال پیش شنیده بودم تو چنتا اموزشگاه کلاس میزارن...
به سایت :
مدرسه مدرن موسیقی هم سری بزنید...
اینجا قرار دادن لینک جرمه!
وگرنه لینکشو بهتون میدادم

27/11/14
14
26
تهران
به سایت :
مدرسه مدرن موسیقی هم سری بزنید...
اینجا قرار دادن لینک جرمه!
وگرنه لینکشو بهتون میدادم
دوست عزیز از راهنمایی تون متشکرم. خیلی لطف کردین

projektnoire

هنرمند
عضو سایت
6/2/17
469
23
مدتهاست دیگه به اون صورت کار آموزشی نمیکنه. نمیدونم خسته شده یا چی ولی در کل از فضای آموزشی دوره. کلاسهای خصوصیش رو درجریان نیستم ولی از ظریق اینستاگرام یا فیسبوکش شاید بشه پیگیری کرد. البته همایون مجدزاده عزیز هم گیتار تدریس میکنه ، و شهاب صادقی (که ایشون رو من کلا توصیه نمیکنم، اگر کسی میخواد بدونه چرا خصوصی بده)

اگر با آکورد نوازی، تئوری موسیقی و پیدا کردن موقعیت های مختلف روی دسته گیتار آشنا هستی نواختن الکتریک خیلی ساده‌س الان. صرفا باید در انتخاب گیتار دقت کنی و برای خریدش از استاد یا نوازنده کاربلد راهنمایی بگیری.

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,259
34
Vengeance Land
مدتهاست دیگه به اون صورت کار آموزشی نمیکنه. نمیدونم خسته شده یا چی ولی در کل از فضای آموزشی دوره. کلاسهای خصوصیش رو درجریان نیستم ولی از ظریق اینستاگرام یا فیسبوکش شاید بشه پیگیری کرد. البته همایون مجدزاده عزیز هم گیتار تدریس میکنه ، و شهاب صادقی (که ایشون رو من کلا توصیه نمیکنم، اگر کسی میخواد بدونه چرا خصوصی بده)

اگر با آکورد نوازی، تئوری موسیقی و پیدا کردن موقعیت های مختلف روی دسته گیتار آشنا هستی نواختن الکتریک خیلی ساده‌س الان. صرفا باید در انتخاب گیتار دقت کنی و برای خریدش از استاد یا نوازنده کاربلد راهنمایی بگیری.
گفتم منم چندسال پیش شنیده بودم....

27/11/14
14
26
تهران

دوست عزیز از راهنماییتون خیلی متشکرم

آکوردا رو بلدم تئوری هم همینطور چون قبلا ساز دیگه هم زدم
منتها هیچ سر رشته ای از گیتار الکتریک ندارم.
حتی نمیدونم چه گیتاری باید بگیرم. البته چند ماه آینده رو میخوام آکوستیک بزنم تسلطم و قدرت انگشتام و آکورد گیریم مخصوصا باره دارها بهتر بشه بعد الکتریک شروع کنم.
اما خب بدون استاد هم نمیشه...

[doublepost=1515341324,1515339783][/doublepost]

نوازنده کار بلد از کجا پیدا کنم آخه؟؟؟

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,259
34
Vengeance Land
شما خییییلیییییی خوبین
پس من هروقت خواستم ساز بگیرم از راهنمایی شما استفاده میکنم. مچککککرمممم دوست عزیز
:happy-43::happy-43::happy-43:
خواهش میکنم لطف دارید :)
پیام خصوصی بدید بیشتر صحبت کنیم...اگه خواستید...

15/6/19
2
منم
eragan
بابا نمیخاد بری سراغ استادای گرون.حواست کجاس پسر؟بهترین استاد رو توی اصفهان میتونی ازش استفاده کنی!تنها کتابای اموزش متال رو نوشته و ترجمه کرده!!!! کارش 20 هس.استاد اهورا کرباسی.من خودم پیشش میرم کلاس.هم مخشو داره هم خوب تدریس میکنه. آموزشگاهای زیادی هم هس. دوره ی کلاساش سه ماهه اس 90 تومن.ارزونتر از این؟؟اگه خوشت اومد محدودتو بگو تا یه آموزشگاه نزدیک بهتو که تدریس میکنه معرفی کنم.راستی خیلی آدم پایه ای هستن دنبالت میاد با هم ساز بخرین! یه جای معتبر. در کل خیلی هنرجوهاشو ساپورت میکنه.شک نکنننننننننننن:smile (61):.
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید
خيلي تعريف آقاي كرباسيو شنيدم مي خواستم بدونم ايشون گيتار الكتريك هم كار مي كنن؟؟

15/6/19
2
دوستان ميشه اساتيد برتر اصفهان براي سبك راك رو معرفي كنيد؟
من هنوز شروع نكردم ولي مي خوام با يكي بگيرم كه از پايه باهام خيلي خوب كار كنه من دوساله گيتار كلاسيك و پاپ مي زنم و چندين بار اساتيدم رو عوض كردم ولي همه در حد فوق العاده ساده باهام كار مي كردن اگه ميشه براي سبك پاپ و كلاسيك يه استاد خوب معرفي كنيد كه تكنيكي كار كنه

بالا