آخرین ارسال‌ها

براي گيتار الكتريك پيش چه استادي برم؟

بابا دیگه دوره استاد تموم شده تو همون شهرتون پیش یکی برید یکی دوسال که راه افتادید اینترنت خدا گیگ اطلاعات ریخته تو اینرنت فقط مهم تمرین با بازده بالاست. همین
سلام
بچه ها من سبزوار زندگي مي كنم الان 4 ساله الكتريك مي زنم اونم بدون استاد با ترجمه كتاب هاي مختلف و ويديوهاي آموزشي خلاصه با كلي مشقت به اينجا رسيدم...
اخه اينجا نمي دونن گيتار الكتريك چي هست چه برسه به آموزشش..
سوال من اينه از دوستاي خوبم كه ايا يه استاد خوب تو مشهد يا نيشابور مي شناسن كه به من معرفي كنن كه من برم اونجا پيشش...
من چند تا تكنيك هست كه مي خوام اصولي ياد بگيرم مثه sweep tapping,speed picking
ممنون از راهنماييتون
speed picking کتاب frank gambale speed picking رو بگیر.ولی واسه چی می خوای یاد بگیری؟میزنه alternate ت ذو خراب می کنه ها.کلا بین آلترنیت و economy یکی رو باید انتخاب ککنی مثلا michael romeo اکانامی می زنه ولی اکانامی درسته یه کم سرعتو می بره بالا تر ولی ارزش نداره به نظرم
sweep tapping هم که کاری نداره بابا.سوئیپ که میکنی خوب اگه یه کم درجات رو بلد باشی می بینی که مثلا 135135 آرپژ می کنی رو هر سیم یه نت رو سیم آخر یه درجه 7 یا b7 یا دو باره 135 اینارو با دست راست اضافه کن.بعد که اینکارو کرده کروه نتها رو مثلا بکن7 تایی یا 5 یا 6 یه چیزی که درست در بیاد.همین فکر کردی چی هست اینطوری تو بینهایت نمرین می تونی با درجات مختلف کورد ها از sweep tapping بسازی.باور کن بری تهران هم طرف همینو می خواد بهت بگه به خودت اعتماد کن راهش همینه CREATIVITY خلاقیت
پولارم نگه دار می خوای زن بگیری لازمت میشه :D (شوخی کردم)

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:
سلام بچها چندتا از کتاب های اموزشی گیتار الکتریک رو بگین که خوب باشه از مبتدی تا حرفه ای اموزش داده باشه

درود ...
آقـا بهــروز زحمـت کشیـد و اسـم یـک اسـتاد ـو بـه مـا گفـت ، دست ـش هـم درد نکنـه ...
مـن یـه آمـوزشـگاه هـم پیــدا کــردم تـو تهـران کـه در مـورد استـاد هـا دو نفـرُ معـرفـی کـردند کـه مـن خیلـی کـم در حـد اسـم و معـروفیـت اینـا میشنـاسم ـشون حـالـا میخـوام از شمـا بپـرسـم بـه نظـر شمـا کـدوم بـهـتر هست ... ؟!
1 . آقـای فرشـید اعـرابی
2. آقـای فـرزاد فخـرالـدینـی

28/12/11
1
tehran
سلام
اگر ممکن هست آدرس آموزشگاه و تلفن برای تماس با کامیل یغمایی رو برای منم بفرستید.
ممنون

سلام
به نظر من تنها کسی که میتونی درک گیتار الکتریک بهت بده آقای ماکان حافظی از آموزشگاه هیوا هستش .

امیرحسین به نژاد

تیم مدیریت
مدیر کل
19/7/09
1,312
36
تهران
سلام
به نظر من تنها کسی که میتونی درک گیتار الکتریک بهت بده آقای ماکان حافظی از آموزشگاه هیوا هستش .
فکر می کنم "واژه ی تنها فرد" در زمینه ی هنرخیلی مناسب نباشه.مدرسان خوبی در این زمینه داریم.

21/5/14
4
31
بوشهر
سلام من ميخوام برم پيشه نوريك ميساكيان كسي شماره اي ادرس اموزشگاهي چيزي ازش نداره فوري لازم دارم ممنون ميشم اگر كمك كنيد
با تشكر

21/5/14
4
31
بوشهر
[=سلام من ميخوام برم پيشه نوريك ميساكيان كسي شماره اي ادرس اموزشگاهي چيزي ازش نداره فوري لازم دارم ممنون ميشم اگر كمك كنيد
با تشكر

8/4/14
21
26
تهران
بچه ها کسی میدونه کامیل یغمایی تو کدوم آموزشگاه درس میده؟
همایون مجدزاده وکامیل یغمایی
به نظر بنده هم امید حجت و کامیل یغمایی.
سلام دوستان. ممنون میشم یه استاد خوب تو غرب تهران معرفی کنید .... اساتیدی که بالا نام بردید شمارشونو نتونستم گیر بیارم اگرشماره تماس یا اموزشگاه های که تدریس میکنن رو معرفی کنید ممنون میشم...... با تشکر:thumbsup:

من خودم شاگرد فرزاد فخردینی هسنم واقعا تو سبک راک وبلوز فوق العاده عالی هستند

25/5/15
1
27
اگه کسی برای آموزش گیتار الکتریک دنبال یکی از بهترین استادای ایران می گرده بهش علی ذبیحی رو پیشنهاد می کنم . فقط کافیه یک جلسه باهاش بردارین تا متوجه بشین که چقدر تفاوت داره با بقیه استادا . ایشون 25 ساله گیتاریست هستند و سبک های راک - متال - بلوز- جز - کلاسیک رو تدریس میکنن .

مخصوصا علاقه مندان به بلور و جز همه پیش ایشون میرن . بدون اغراق میتونم بگم بهترین گیتاریست ایران هستند و به خاطر اخلاقشون اصلا شناخته شده نیستن چون اصلا دنبال مطرح شدن نیستن . من خودم الان 6 ماهه باهاشون کار می کنم . یکی از دوستای من همزمان با من شروع کرد با فرزاد فخرالدینی بلوز کار کردن ... و الان بعد 6 ماه به جرات می تونم بگم من یک سر و گردن ازش بالاترم . کسانی که واقعا توی این کار جدی هستن حتما به من پیغام خصوصی بدن تا راهنماییشون کنم .

28/6/15
31
35
دوستان کسی اتیلا کاظمیان رو میشناسه و ایا با ایشون کار کرده؟ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
این روزها پول به سختی به دست میاد و یا اصلا به دست نمیاد و مثل اب خوردن از دست میره:(
اگر استاد کار درست و با منش درست و حسابی(ازین دماغ سربالاها نباشه) تو سبک راک میشناسین معرفی کنید

jim.root

هنرمند
کاربر با تجربه
21/5/13
792
اهواز
دوستان کسی اتیلا کاظمیان رو میشناسه و ایا با ایشون کار کرده؟ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
این روزها پول به سختی به دست میاد و یا اصلا به دست نمیاد و مثل اب خوردن از دست میره:(
اگر استاد کار درست و با منش درست و حسابی(ازین دماغ سربالاها نباشه) تو سبک راک میشناسین معرفی کنید
ايشون رو نميشناسم ولى اگر ميخواى كه به صورت حرفه اى و آكادميك آموزش ببينى آموزشگاه رنگين كمان هست كه به صورت كارگاه هاى مختلف همراه با چند استاد معروف مثل فرزاد فخرالدينى و استاد با تجربه بهمن نصرى و..... در اون هستن و شاگردهاى خيلى خوبى هم ازشون ديدم.
يك كارگاه ديگه در آموزشگاه هترا هستش كه استاد همايون مجدزاده كه همه اون رو ميشناسيم و امير دانايى در اونجا هستن.
استاد فرشيد اعرابى به صورت خصوصى در بعضى آموزشگاه ها تدريس ميكنه.
در بين همه اين ها اكادمى رنگين كمان پيشرفته ترين متد هارو به كار ميگيره و حتى از نوازنده هاى خارج از كشور هم براى آموزش استفاده ميكنه.
كارگاه همايون مجدزاده هم كه خيلى تعريفش رو شنيدم.
فرشيد اعرابى كه علم موسيقى بالايى داره ولى بعضى از دوستان ميگن كمى اخلاقشون سرده.

28/6/15
31
35
ايشون رو نميشناسم ولى اگر ميخواى كه به صورت حرفه اى و آكادميك آموزش ببينى آموزشگاه رنگين كمان هست كه به صورت كارگاه هاى مختلف همراه با چند استاد معروف مثل فرزاد فخرالدينى و استاد با تجربه بهمن نصرى و..... در اون هستن و شاگردهاى خيلى خوبى هم ازشون ديدم.
يك كارگاه ديگه در آموزشگاه هترا هستش كه استاد همايون مجدزاده كه همه اون رو ميشناسيم و امير دانايى در اونجا هستن.
استاد فرشيد اعرابى به صورت خصوصى در بعضى آموزشگاه ها تدريس ميكنه.
در بين همه اين ها اكادمى رنگين كمان پيشرفته ترين متد هارو به كار ميگيره و حتى از نوازنده هاى خارج از كشور هم براى آموزش استفاده ميكنه.
كارگاه همايون مجدزاده هم كه خيلى تعريفش رو شنيدم.
فرشيد اعرابى كه علم موسيقى بالايى داره ولى بعضى از دوستان ميگن كمى اخلاقشون سرده.
میشه ادرس یا تلفن بدی از جاههایی که گفتی؟

بالا