آخرین ارسال‌ها

براي گيتار الكتريك پيش چه استادي برم؟

26/7/10
24
سلام من بچه شهرستان هستم و مدت ها اينجا گيتار الكتريك كار ميكنم تصميم دارم بيام تهران تا از محضر اساتيد درجه يك ايران استفاده كنم به نظر شما پيش چه استادي برم بهتره كه هم در موسيقي ايران فعال باشه و هم از نظر تكنيك و حس و تئوري موسيقي بتونه باعث پيشرفت من بشه . در ضمن سه استاد بهم معرفي شده
1. آقاي ابوالحسن صبا
2. اقاي فرزاد فخرالديني
3. آقاي فرشيد اعرابي

8/11/09
668
ایران
بله آقای حجت و یغمایی بهترین انتخاب ها خواهند بود و البته فرشید اعرابی هم نوازنده ی خوبیه.

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
44
بندرعباس
یکی از دوستان من شاگرد کامیل یغمایی هستش و در نوازندگیش خیلی تاثیر گذاشته. و خیلی خیلی خوب شده.

Les_paul

مدیر تالار گیتار
تیم مدیریت
مدیر تالار
12/8/10
1,243
27
تهران
دوستان کسان خوبی رو معرفی کردن ولی همایون مجدزاده هم عالی.
البته اگر وقت داشته باشه.

23/12/10
12
اصفهان
سلام...
یکی از مشکلات بنده هم همین بود...ولی باید یه مدت مخ مغازه دارا رو بخوری...:D
یه مدتی هم توی سایت بگردی ...تحقیق کنی و میتونی تست اون سازی رو که میخوای توی یو تیوب ببینی...

اینا همشون بستگی به استادتون داره...که بیاد و همکاری بکنه یا نه...

شما اصفهان زندگی می کنید؟؟؟؟
در این صورت میتونم یه جای خوب رو بهتون معرفی کنم که هم تو خرید ساز کمکتون می کنن و هم این که استاد خیلی خوبی دارن...
و فروشگاه و کلاس ها هر دو توسط یه گروه تشکیل میشه...یعنی این که استاد و فروشنده هر دو آشنا هستن و به این اعتبار که توی کلاسای خودشون شرکت می کنید ساز بد نمیدن...
در هر صورت اگه خود اصفهان هستید یا میتونید در رفت و آمد باشید بهم بگید که آدرس و مشخصا رو پ.خ کنم...

منمون...
واقعا از جوابت خیلی ممنونم
اره توی خود اصفهانم فقط مشکل پولی که می خواد بگیره
یکی از دوستام چندتا استاد معرفی برام کرد که به قول خودش از بهترینای اصفهانن فقط مشکل اینجا بود که اینا جلسه ای بالای 30 تومن میگرفتن نشستم یه حساب سر انگشتی کردم دیدم اگر بخام 10 جلسه باهاشون بگیرم باید حدود 300 تومن بدم تازه اون موقع یاد گرفتم گیتار درست دستم بگیرم تازه اونم بستگی به این داره که چقدر تمرین کرده باشم بعد حالا اگر بخوام به یجایی برسم مثلا 60 جلسه باید بگیرم که اون موقع حدود 2 میلیون باید بدم پولش مشکلی نیست اگر ادم هدفش بزرگ باشه اما من خودم میگم ایا کسی هستم که ادامه بدم و وسط کار ولش نکنم
اینا بخاطر این گفتم که اگر اینایی که میگی خوبن تا این حد خوبن که جلسه ای 30 یا 40 تومن بگیرند والا راسیتش نمیتونم این قدر جلسه ای پول بدم
در کل ازت ممنون میشم بهم معرفی کنی فوقش اگر اینقدر می خواستن نمی ریم دیگه بعد احیانا اینایی که میگی طرف مجتمع پارک نیستن
در پایان از صبر وحوصله ای که برای جواب دادن داری یک دنیا ازت ممنونم

eragan
بابا نمیخاد بری سراغ استادای گرون.حواست کجاس پسر؟بهترین استاد رو توی اصفهان میتونی ازش استفاده کنی!تنها کتابای اموزش متال رو نوشته و ترجمه کرده!!!! کارش 20 هس.استاد اهورا کرباسی.من خودم پیشش میرم کلاس.هم مخشو داره هم خوب تدریس میکنه. آموزشگاهای زیادی هم هس. دوره ی کلاساش سه ماهه اس 90 تومن.ارزونتر از این؟؟اگه خوشت اومد محدودتو بگو تا یه آموزشگاه نزدیک بهتو که تدریس میکنه معرفی کنم.راستی خیلی آدم پایه ای هستن دنبالت میاد با هم ساز بخرین! یه جای معتبر. در کل خیلی هنرجوهاشو ساپورت میکنه.شک نکنننننننننننن:smile (61):.
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:
23/12/10
12
اصفهان
eragan
بابا نمیخاد بری سراغ استادای گرون.حواست کجاس پسر؟بهترین استاد رو توی اصفهان میتونی ازش استفاده کنی!تنها کتابای اموزش متال رو نوشته و ترجمه کرده!!!! کارش 20 هس.استاد اهورا کرباسی.من خودم پیشش میرم کلاس.هم مخشو داره هم خوب تدریس میکنه. آموزشگاهای زیادی هم هس. دوره ی کلاساش سه ماهه اس 90 تومن.ارزونتر از این؟؟اگه خوشت اومد محدودتو بگو تا یه آموزشگاه نزدیک بهتو که تدریس میکنه معرفی کنم.راستی خیلی آدم پایه ای هستن دنبالت میاد با هم ساز بخرین! یه جای معتبر. در کل خیلی هنرجوهاشو ساپورت میکنه.شک نکنننننننننننن:smile (61):.
سلام عزیز دل تو اسمونا دنبالت میگشتم توی زمین پیدات :dکردم اگر واقعا کارش خوب و سه ماهه 90 تومن میگیره چرا که نه خسته شدیم از بی هنری معرفی کن تا بریم بترکونیم

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:

6apadana9

عضو سایت
30/1/11
29
tehran
سلام
چجوری میتونم با کامیل یغمایی ارتباط برقرار کنم؟
اگه میشه کمکم کنید

سلام
بچه ها من سبزوار زندگي مي كنم الان 4 ساله الكتريك مي زنم اونم بدون استاد با ترجمه كتاب هاي مختلف و ويديوهاي آموزشي خلاصه با كلي مشقت به اينجا رسيدم...
اخه اينجا نمي دونن گيتار الكتريك چي هست چه برسه به آموزشش..
سوال من اينه از دوستاي خوبم كه ايا يه استاد خوب تو مشهد يا نيشابور مي شناسن كه به من معرفي كنن كه من برم اونجا پيشش...
من چند تا تكنيك هست كه مي خوام اصولي ياد بگيرم مثه sweep tapping,speed picking
ممنون از راهنماييتون:smile (74):

6apadana9

عضو سایت
30/1/11
29
tehran
بچه ها کسی میدونه کامیل یغمایی تو کدوم آموزشگاه درس میده؟

Behrouz Paygan

Gold User
16/11/09
1,485
Toronto
لطفا شماره ی تلفن آدرس و نام مراکز مد نظرتون رو از طریق پیام خصوصی رد و بدل کنید

یکی دیگه از اساتد خیلی خوب تو ایران آقای نوریک میساکیان هستن.
به نقل از bahman123 :
سلام
بچه ها من سبزوار زندگي مي كنم الان 4 ساله الكتريك مي زنم اونم بدون استاد با ترجمه كتاب هاي مختلف و ويديوهاي آموزشي خلاصه با كلي مشقت به اينجا رسيدم...
اخه اينجا نمي دونن گيتار الكتريك چي هست چه برسه به آموزشش..
سوال من اينه از دوستاي خوبم كه ايا يه استاد خوب تو مشهد يا نيشابور مي شناسن كه به من معرفي كنن كه من برم اونجا پيشش...
من چند تا تكنيك هست كه مي خوام اصولي ياد بگيرم مثه sweep tapping,speed picking
ممنون از راهنماييتون
شما برای اصولی یاد گرفتن نیاز به استاد نداری، مطمئنا استاد کار رو راحت تر می کنه، ولی ضروری نیست
4 سال هم کم نیست، اگه 4 ساله داری تمرین میکنی پس باید این تکنیک هارو تا حد خیلی خوبی بلد باشی
به نظر من از اینا مهم تر Alternate Picking که دیگه خیلی دقت و تمرین میخواد.
من هم بدون استاد کار کردم، حدوده 3 ساله که کار می کنم، بهترین اساتید کلیپ هاشون و آموزشهاشون تو اینترنت زیاده.

فکـر کنـم پسـت قبلـی ـم چـون Quote ـه انگلیسـی ـه اون پسـت بـود حذف شـد نمیـدونم حـالـا ... :D
واسـه آمـوزش گیـتار الکتـریک جـایی یـا کسـی ـو تـو تهـران معـرفـی کنیـد اگـه آمـوزشگـاه بـاشه کـه بهــتر ...
لطفـاً! جـایی رو معـرفی کنـید کـه اطمینـانـی بـاشـه بهـش ...

سلام . از بچه ها میخواستم سوال کنم اموزشگاهی تو تهران میشناسن که گیتار الکتریک اموزش بده ؟(شماره یا ادرس) ؟و از نظرتون بهترین روش اموزش گیتار الکتریک چیه ؟ لطفا کمک کنید

بالا