آخرین ارسال‌ها

آیا امکان دارد صدای خروجی از پخش کننده ها ( باند ) را به همان کیفیت پخش ضبط کرد ؟

16/6/19
4
آیا امکان دارد صدای خروجی از پخش کننده ها ( باند ) را به همان کیفیت پخش ضبط کرد ؟
یعنی پخش کننده ها را به لب تاب وصل کنیم و همزمان که صدا پخش می شود صدا توسط لب تاب هم ضبط شود ؟

pe32_64

کاربر با تجربه
عضو سایت
21/8/11
1,813
تهران
برا داشتن کیفیت باید در محیط استدیو همراه با میکروفون و دیگر تجهیزات مناسب این کار رو انجام بدید .
یعنی پخش کننده ها را به لب تاب وصل کنیم و همزمان که صدا پخش می شود صدا توسط لب تاب هم ضبط شود ؟
یعنی لپ تاپ یک صدا رو پخش کنه و خودشم هم اون رو ضبط کنه ؟ خوب به چه درد میخوره این کار؟
میشه بیشتر توضیح بدید که هدف از این کار چی هستش.

16/6/19
4
برا داشتن کیفیت باید در محیط استدیو همراه با میکروفون و دیگر تجهیزات مناسب این کار رو انجام بدید .

یعنی لپ تاپ یک صدا رو پخش کنه و خودشم هم اون رو ضبط کنه ؟ خوب به چه درد میخوره این کار؟
میشه بیشتر توضیح بدید که هدف از این کار چی هستش.
یک مراسم داریم به دلیل زیاد بودن فضا از باند استفاده می کنیم من می خوام صداهای اونجا را ضبط کنم اما اگه توسط موبایل یا سایر رکوردرها استفاده کنم کیفیت ضبط خیلی پایین می آید می خواستم باند را مستقیم به چیزی وصل کنم که صدا را با کیفیت ضبط کند

pe32_64

کاربر با تجربه
عضو سایت
21/8/11
1,813
تهران
یک مراسم داریم به دلیل زیاد بودن فضا از باند استفاده می کنیم من می خوام صداهای اونجا را ضبط کنم اما اگه توسط موبایل یا سایر رکوردرها استفاده کنم کیفیت ضبط خیلی پایین می آید می خواستم باند را مستقیم به چیزی وصل کنم که صدا را با کیفیت ضبط کند
برا ضبط خروجی باند ، راه بهتر و سر راست تری هستش :
باندها حتما به یک میکسر(یا امپلی فایر) متصل هستند.
میتونید خروجی Line level میکسر رو به کارت صدا(یا رکوردر) متصل کنید و خروجی رو (همون خروجی که به باند هم میفرسته) رو بدون افت کیفیت ضبط کنید.
بعضی میکسر ها usb هم دارند و میشه از اون هم استفاده کرد.
برا ضبط صدای محیط که باید از رکوردرها استفاده کرد و راه دیگه ای نیست.

آخرین ویرایش:
16/6/19
4
برا ضبط صدای محیط که باید از رکوردرها استفاده کرد و راه دیگه ای نیست.
اما برا ضبط خروجی باند ، راه بهتر و سر راست تری هستش :
باند هاتون حتما به یک امپلی فایر متصل هستش. اون امپلی فایر حتما خروجی Line level داره برا اتصال به کارت صدا و ضبط خروجی اون(همون خروجی که باند هم میفرسته).
شما باید با استفاده از خروجی لاین امپلی فایر صدای مراسم رو ضبط کنید و از کیفیت هم کاسته نمیشه .
باند امپلی فایر ندارد و فقط یک باند است ولی فکر کنم خود باند خروجی لاین دارد .
اگر داشته باشد باید دقیقا چی کار کنم؟ چی رو باید تهیه کنم ؟ چی رو به چی وصل کنم ؟ لطفا ساده تر توضیح بدید

pe32_64

کاربر با تجربه
عضو سایت
21/8/11
1,813
تهران
باند امپلی فایر ندارد و فقط یک باند است ولی فکر کنم خود باند خروجی لاین دارد .
اگر داشته باشد باید دقیقا چی کار کنم؟ چی رو باید تهیه کنم ؟ چی رو به چی وصل کنم ؟ لطفا ساده تر توضیح بدید
اگر خود باند خروجی لاین داشته باشه ، اون رو به یک رکوردر وصل کنید.
رکورد میتونه یک کارت صدا + لپ تاپ باشه یا یک رکوردر مستقل . اگر به هیچ کدوم دسترسی ندارید ، تهییه رکوردر مستقل با صرفه تر هستش.
باند به چی متصل هستش؟یعنی از چه دستگاهی سیگنال میگیره ؟

16/6/19
4
اگر خود باند خروجی لاین داشته باشه ، اون رو به یک رکوردر وصل کنید.
رکورد میتونه یک کارت صدا + لپ تاپ باشه یا یک رکوردر مستقل . اگر به هیچ کدوم دسترسی ندارید ، تهییه رکوردر مستقل با صرفه تر هستش.
باند به چی متصل هستش؟یعنی از چه دستگاهی سیگنال میگیره ؟
یک میکروفون با کابل به باند وصل هستش همین
کارت صدا منظورتون چیه ؟

بالا