آخرین ارسال‌ها

آموزش ریتم و ملودی گیتار

9/5/15
10
24
سلام:smile:
من امروز عضو شدم و علاقه ی زیادی به گیتار دارم و حدود هشت ماه هم کلاس رفتم که بخاطر درس و دانشگاه نتونستم ادامه بدم ولی الان میخوام خودم شروع کنم به یادگیری.
میخواستم بدونم بدون استاد و با تلاش میکنم میتونم به صورت حرفه ایی گیتار یاد بگیرم؟
درضمن علاقه ی زیادی به سبک پاپ دارم

Les_paul

مدیر تالار گیتار
تیم مدیریت
مدیر تالار
12/8/10
1,243
27
تهران
سلام:smile:
من امروز عضو شدم و علاقه ی زیادی به گیتار دارم و حدود هشت ماه هم کلاس رفتم که بخاطر درس و دانشگاه نتونستم ادامه بدم ولی الان میخوام خودم شروع کنم به یادگیری.
میخواستم بدونم بدون استاد و با تلاش میکنم میتونم به صورت حرفه ایی گیتار یاد بگیرم؟
درضمن علاقه ی زیادی به سبک پاپ دارم
درود
بله شما یک قدم از کسانی که تازه میخوان شروع کنن جلوتر هستید و اونم اینکه مدتی زیر نظر استاد آموزش دیدید الان هم کافیه به تمریناتتون ادامه بدید و تلاش کنید.فقط مدت زمان بیشتری باید تمرین کنید.
موفق باشید.

9/5/15
10
24
درود
بله شما یک قدم از کسانی که تازه میخوان شروع کنن جلوتر هستید و اونم اینکه مدتی زیر نظر استاد آموزش دیدید الان هم کافیه به تمریناتتون ادامه بدید و تلاش کنید.فقط مدت زمان بیشتری باید تمرین کنید.
موفق باشید.
درسته فقط اینکه باید از اول مرور کنم تا همه چیز رو دوباره به خاطر بیارم و اگر مشکلی داشتم حتما اینجا مطرح میکنم
ممنون بابت پاسختون

9/5/15
10
24
خواهش میکنم سریع جواب بدید
من امروز سیم چهارم و پنجم گیتارمو عوض کردم ولی الان که اومدم خونه دیدم هردوتا سیم به حالت بمل بسته شده
چجوری باید از حالت بمل درش بیارم؟
خودم میتونم؟

20/12/14
66
29
شيراز
دوستان کسی آموزش ریتم CHICKEN رو برا گیتار داره فیلم، عکس، نوشتاری هر جوری باشه مشکلی. نیست فقط فارسی باشه

هر جا می گردم خبری از کتاب پاییز طلایی به روایت گیتار تنظیم امیر سلطانمحمدی نیست کسی می دونه کجا میشه پیداش کرد یعنی دیگه چاپ نمی شه؟
خیلی دنبالش گشتم

armin.khosravi

عضو سایت
28/4/14
211
21
mydreams
سلام دوستان کسی میدونه این قطعه گیتاری که اپلود کردم ریتمش چیه؟ من یه مقدار ریتم رو مشکل دارم گیتار اما شک کردم 2/4 باشه

فایل های ضمیمه

• 642.9 KB نمایش‌ها: 12
بالا