آخرین ارسال‌ها

آخرين قيمت گيتار و تجهيزات جانبي

30/5/15
14
23
کرج
سلام بچه ها.از قیمت این پک کسی اطلاعی داره بصورت تک تک قیمت هاش از چقدر تا چقدر در میاد؟
guitar yamaha eg112 C
amp Yamaha GA 15w
یک دست سیم برای همون گیتار الکتریک یاماها
کابل 2.50متری مدل کورت شیلد دار وجنس اعلا
راستی تایپیک مشاوره آمپ کجاست من نمیتونم پیداش کنم.

سلام
من قبلا خیلی اینجا میومدم
این سایت رو خیلی دوست دارم نمیدونم برای چی
احوال اقای f_metal
اقایون کسی میدونه چطور میشه یه pedal steel یا lap steel تو ایران خرید؟
بد جور دیونشم
یا حداقل کسی بتونه بسازه؟
ممنون

20/9/15
1
29
سلام
یه گیتار کلاسیک میخوام بخرم حدود 400 تومن برا شروع یادگیری
بین این مدلا کدوم رو پیشنهاد میکنین؟
Yamaha c40
Hafner
Best fun

14/11/15
2
20
سلام داستان ،
میخواستم ببینم این 2 پدال قیمتش تو چه رنجیه؟
Boss NS-2
Boss MT-2

12/2/16
24
21
اهواز
سلام دوستان من میخوام گیتار الکتریکمو عوض کنم
از گیتار های کارخونه ی fender و gibson هم خیلی خوشم میاد
تا حدوده 2300000 هم میتونم هزینه کنم
اگر میشه چندتا مدل خوب بم معرفی کنین
اصن با این هزینه میشه گیتاره خوبی خرید از این کارخونه ها و یا هر کار خونه ی دیگه ایی
آمپ و افکت هم اصلا نمیخوام چون دارم
ممنون میشم اگر کمکم کنید

اصن با این هزینه میشه گیتاره خوبی خرید از این کارخونه ها و یا هر کار خونه ی دیگه ایی
ممنون میشم اگر کمکم کنید[/QUOدوست عزیز گیبسون رو که تو این قیمتا اصلا فکرشو نکن(البته اگر منظورت اپیفون نباشه) فندر هم تو این رنج قیمت فندر مکزیک میتونی بگیری که اونم نسبت به آمریکاییش خیلی فرق داره

25/7/10
279
ممنون میشم اگر کمکم کنید

سلام دوست عزیز ... شما سبک نوازیندگیتون چی هست ؟
راستش با این هزینه برند فندر رو میتونین تهیه کنین . اما فکر میکنم فقط بتونین سری squire رو از شرکت فندر بخرین . گیبسون قیمت هاش بالاست . اگر صرفا استایلتون جز و بلوز هست میتونین با فندر اسکوایر شروع کنین . به جرات اونقدرا از سازهای دیگه کم نداره و واقعا خوش کیفیت هستش . نظر من این هست که برند های دیگه رو هم مدنظر قرار بدین . نسبت به سلایقتون و سبکتون و هزینتون . آیبانز هم تو این رنج قیمت سازهای بسیار خوش صدا و خوش ساختی داره . درود

25/1/11
68
سلام من میخوام یه گیتار واسه تمرین برا شبها بگیرم بودجه هم 1200 هست نظرتون درباره گیتار سایلنت هست؟ سبکم کلاسیک گاهی هم فلامنکو
راستی این مدل چجوره
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

کلا یه گیتاری میخوام صداش از اتاقم زیاد بیرون نره تو هدفون گوش کنم
مرسی
[doublepost=1467135140,1467061144][/doublepost]سلام کسی نبود

Les_paul

مدیر تالار گیتار
تیم مدیریت
مدیر تالار
12/8/10
1,247
27
تهران
سلام من میخوام یه گیتار واسه تمرین برا شبها بگیرم بودجه هم 1200 هست نظرتون درباره گیتار سایلنت هست؟ سبکم کلاسیک گاهی هم فلامنکو
راستی این مدل چجوره
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

کلا یه گیتاری میخوام صداش از اتاقم زیاد بیرون نره تو هدفون گوش کنم
مرسی
[doublepost=1467135140,1467061144][/doublepost]سلام کسی نبود
درود
این ساز اصلا معلوم نیست ساخت کجا هست و برای استفاده ازش نیاز به باتری هست.
اگر هزینه کردن واستون اهمیت نداره و همینطور با توجه به زمینه ای که شما میخواید ازش استفاده کنید بخرید ولی سازی نیست که به این قیمت بیارزه و یه ساز حرفه ای محسوب بشه.
موفق باشید.

25/1/11
68
مرسی از جوابتون دوست عزیز من یه گیتار دست ساز فلامنکو ایرانی دارم واسه تمرین شب میخوام چون روز بیشتر کار دارم گیتار سایلنت شما چه قیمتی نوع خوبشو دیدین؟ گیتار سایلنت یاماها چی؟ اگه پول داشتم یه گودین میگرفتم عاشقشم واسه کارای جز

Les_paul

مدیر تالار گیتار
تیم مدیریت
مدیر تالار
12/8/10
1,247
27
تهران
مرسی از جوابتون دوست عزیز من یه گیتار دست ساز فلامنکو ایرانی دارم واسه تمرین شب میخوام چون روز بیشتر کار دارم گیتار سایلنت شما چه قیمتی نوع خوبشو دیدین؟ گیتار سایلنت یاماها چی؟ اگه پول داشتم یه گودین میگرفتم عاشقشم واسه کارای جز
متاسفانه برند های دیگه ام خیلی فرقی ندارن ...
گودین که فوق العادس :woot-4:.

سلام خدمت دوستان عزیز

بنده گیتار اکوستیکم بدون پیکاپ هست و برخی تکنیکها مثل اکو رو نمیشه با میک کاندنسر خوب و تمیز گرفت

میخواستم بدونم پیکاپ های through hole که دا خل دهانه قرار میگرن یا یکسری که حالت کلیپسی هست و لب دهانه متصل میشه مشکلمو رفع میکنه ؟؟ یه مدل پیدا کردم ار کمپانی irig که برا گوشی تولید کرده ولی فک کنم بشه به کارت صوت زد
تو ایران پیدا میشه از اون مدل ها..؟
قیمتش چقدره و کجا بخرم؟؟؟

با تشکر

18/4/14
47
45
تهران
سلام دوستان من چند سالی به صورت مبتدی گیتار کلاسیک زدم اما از زنگ و صدای اکوستیک خوشم میاد
یه گیتار پیکاپ دار اکوستیک با رنج قیمت معمولی بهم معرفی کنید که هم صدای خوبی داشته باشه هم ساز خوبی باشه (منظورم این باشه که اسم و رسم داشته باشه و بشه بهش اعتماد کرد)
ممنون میشم از دوستان راهنماییم کنن

3/4/10
4
سلام دوستان
یه گیتار یاهاما C70 دارم که خب میخواستم سیمهاشو عوض کنم.
موردی که هست اجرای حرفه ای یا ... انجام نمیدم و کلا حرفه ای هم نیستم و قصد تمرین دارم. تمرین هم بیشتر شامل آکورد ها و ریتم نوازی هستش.
میخواستم یه سیم با کیفیت و خوب داشته باشم از چند نفر از دوستان پرسیدم سیم داداریو J27 رو بهم معرفی کردن که بخرم ولی خب هرچی گشتم پیدا نکردم.

میخواستم راهنمایی بگیرم از دوستان چه سیمی برای شرایط فعلی من مناسبه هم از نظر کیفیت هم قیمت. فقط نمیخوام مثل همون سیم های اولیه که روی گیتار بود باشه یکم بهتر و خوش صداتر به اصطلاح
با تشکر

22/9/18
4
19
تهران
سلام دوستان من چند سالی به صورت مبتدی گیتار کلاسیک زدم اما از زنگ و صدای اکوستیک خوشم میاد
یه گیتار پیکاپ دار اکوستیک با رنج قیمت معمولی بهم معرفی کنید که هم صدای خوبی داشته باشه هم ساز خوبی باشه (منظورم این باشه که اسم و رسم داشته باشه و بشه بهش اعتماد کرد)
ممنون میشم از دوستان راهنماییم کنن

Yamaha F370 Acoustic Guitar گیتار خوبیه ولی پیکاپ نداره قیمتش هم 2/200/000هستش.

استگ مدل A2006 Nهم خوبه قیمتش 3/750/000تومانه . پیکاپ هم داره.

[doublepost=1537635093,1537634848][/doublepost]
ممنون میشم اگر کمکم کنید
گیتار گیبسون تو ایران به سختی میتونی پیدا کنی اونم با قیمت بالا اگه پیدا کنی.ولی فندر هست اما اگه اصل بخوای باید حداقل 5 میلیون هزینه کنی.

F. METAL

هنرمند
کاربر با تجربه
عضو سایت
[doublepost=1537635093,1537634848][/doublepost]
گیتار گیبسون تو ایران به سختی میتونی پیدا کنی اونم با قیمت بالا اگه پیدا کنی.ولی فندر هست اما اگه اصل بخوای باید حداقل 5 میلیون هزینه کنی.
گیتار Gibson تو ایران گیر میاد، خوب هم گیر میاد. اینکه درجه کیفیتش چند باشه به کنار، ولی‌ گیر میاد. Fender اصل ۵ ملیون؟ Fender چینی‌ ۴۵۰ دلاری الان بدون هزینه‌های حمل و نقل و سود فروشنده و وارد کننده، با دلار ۱۴ هزار ۵۰۰ تومن میشه ۶ ملیون و ۵۲۵ هزار تومن. اون هزینه‌ها رو هم اضافه کنید میشه (اگه طرف از آمریکا بیاره) ۱۴ ملیون!!! اونوقت شما اصل (البته نفرمودید ساخت کجا و کلّاً از کجا اومده) رو میگید ۵ ملیون؟

22/9/18
4
19
تهران
گیتار Gibson تو ایران گیر میاد، خوب هم گیر میاد. اینکه درجه کیفیتش چند باشه به کنار، ولی‌ گیر میاد. Fender اصل ۵ ملیون؟ Fender چینی‌ ۴۵۰ دلاری الان بدون هزینه‌های حمل و نقل و سود فروشنده و وارد کننده، با دلار ۱۴ هزار ۵۰۰ تومن میشه ۶ ملیون و ۵۲۵ هزار تومن. اون هزینه‌ها رو هم اضافه کنید میشه (اگه طرف از آمریکا بیاره) ۱۴ ملیون!!! اونوقت شما اصل (البته نفرمودید ساخت کجا و کلّاً از کجا اومده) رو میگید ۵ ملیون؟
من گفتم حداقل 4تومان البته زمان دلار 5 تومن. وگرنه گیتار فندر تا50میلیون هم هست, گیتار گیبسون هم نگفتم نیست گفتم به سختی پیدا میشه یعنی باید کل جمهوری , حافظ و بهارستان رو بگردی و قیمتش زیاد درمیاد.

F. METAL

هنرمند
کاربر با تجربه
عضو سایت
من گفتم حداقل 4تومان البته زمان دلار 5 تومن. وگرنه گیتار فندر تا50میلیون هم هست, گیتار گیبسون هم نگفتم نیست گفتم به سختی پیدا میشه یعنی باید کل جمهوری , حافظ و بهارستان رو بگردی و قیمتش زیاد درمیاد.
تازه یک ملیون هم رفت پایینتر. قبلا فرمودید ۵ ملیون. خودتون مینویسید، خودتون هم یادتون میره چی‌ نوشتید. یکم عجیب نیست؟

به عقل جور میاد که ساز ۴۵۰ دلاری رو بدن ۴ ملیون؟ یعنی‌ دلاری ۸۸۰۰ تومن حساب کنن؟ اونهم وارد کننده‌هایی‌ که از اینجا باید دلار تهیه کنن. اون سازی که شما میگید، باید Squier باشه و از رده پایین‌های این برند. اگر سر دسته زده Fender, تقلبیه.

بالا