آخرین ارسال‌ها

آخرين قيمت گيتار و تجهيزات جانبي

15/9/14
21
22
درود عجب سوالی پرسیدید !
ارتباطی با تاپیک نداره سوالتون ...
شما اول باید یک ساز رو بصورت تخصصی یاد بگیرید و بعد تئوریتون رو قوی کنید ... تا بتونید آهنگ سازی بکنید ...
بعد هم کار کردن با نرم افزار ... ( صرف نظر از مسائل میکس و مستر )
بعد از کلی زحمت ها میتونید به ساخت موزیک تلفیقی فکر کنید.
موفق باشید.
سلام دوست عزیز
نظرتون درباره ای گیتار چیه؟
ایا حرفه یا نیمه حرفه ای است؟
IBANEZ G200ECE NT

15/9/14
21
22
با سلام دوست عزیز
لطفا بگید در مورد چه موردی از این سازهایی که فرمودیم نظر بدیم !!!؟؟

اگر منظورتون اینه که در مورد کیفیت سازها بدونید باید بگم خدمتتون که هر دوی این سازها از کمپانی صاحب نام و معتبری هستند اما به نظر من تا خودتون دست نگرفتید و باهاش ساز نزدید برای خرید اقدام نکنید.

اگر مورد دیگه ای هست بگید تا من یا دوستان یا اساتید ارجمند راهنمایی کنند.
سلام دوست عزیز
نظرتون درباره ای گیتار چیه؟
ایا حرفه یا نیمه حرفه ای است؟
IBANEZ G200ECE NT

25/3/15
2
20
سلام ..... من تازه قصد رفتن کلاس گیتار آکوستیک دارم .... چه گیتاری بخرم که چندین سال بتونم استفاده کنم ... در حد ۵۰۰ ... ۶۰۰ تومن ....

Les_paul

مدیر تالار گیتار
تیم مدیریت
مدیر تالار
12/8/10
1,243
27
تهران
سلام ..... من تازه قصد رفتن کلاس گیتار آکوستیک دارم .... چه گیتاری بخرم که چندین سال بتونم استفاده کنم ... در حد ۵۰۰ ... ۶۰۰ تومن ....
درود
منظورتون سیم فلز هست دیگه ؟ اگر بله yamaha f310
اگر هم نایلون یا همون کلاسیک yamaha c70

29/9/14
3
24
سلام دوستان یه گیتار takamine ec 132c دارم که جزء pro sreies های takamine هست می خوام بفروشم از قیمت روزش اطلاعی ندارم ولی فکر نمیکنم اصن تو ایران گیر بیاد یا اگه بیاد قیمتش زیر 6-7 تومن نیست دوستانی هم که اطلاع دارن میدونن برند فوق العاده معتبریه!!!قیمت مد نظر بنده 4200 هست در ضمن گیتار فوق العاده تمیزه حتی میشه گفت بدون خط و خش به همراه هارد کیس مرغوب

17/4/15
41
25
تهران
NikSound NK-20 C 4/4 BK Classic Guitar
نظرتون در باره این گیتار رو میخام بدونم...قیمتش 380 تومن

گیتار الکتریک ibanez rg170 نو ، به قیمت یک میلیون تومن ارزش داره برای شروع؟ بعد از چه مدت باید تعویضش کنم با نمونه حرفه ای تر؟

گیتار الکتریک ibanez rg170 نو ، به قیمت یک میلیون تومن ارزش داره برای شروع؟ بعد از چه مدت باید تعویضش کنم با نمونه حرفه ای تر؟
با سلام.
قیمت این ساز فعلا توی همین رنج هست . ساز بدی نیست! با این هزینه میتونید سازای یکم بهتر اما دست دوم بخرید. اما اگر نمیتونید سازای دست دوم رو تست کنید یا کسی رو ندارید که این کار رو انجام بده براتون بهتره همون نو خرید کنید.
این ساز برای تمرین خوبه بد نیست .
این که چه مدت طول میکشه واقعا نمیشه صد در صد گفت و پیشبینی کرد. من فکر میکنم 1.5 سال! بعد از 1 سال و نیم تمرین مفید کم کم باید به فکر یک ساز دیگه بیفتی!

erfan235

عضو سایت
14/7/14
72
24
با سلام
دوستان تازه شروعی که در مورد گیتارای ارزون و گرونی که شکلشون یکسان هستش ولی قیمت ها بسیار متفاوت دچار سردرگمی میشن این مقاله رو بخونن البته در مورد acoustic هستش ولی میشه در مورد گیتارای دیگه نتیجه گرفت

برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

سلام دوستان عزیز من یه جکسون گرفتم
jackson pdx 2 king v قرمز دو تومن کاملا سالم البته دست دوم چطوره ؟

سلام
دوستان یه پیکاپ در حد 120 تومن برای گیتار کلاسیک میخواستم.کسی میتونه راهنمایی کنه

بالا