آخرین ارسال‌ها

آخرين قيمت گيتار و تجهيزات جانبي

30/11/14
12
28
خرید گیتار و تکنیکهای پیدا کردن ساز خوب اسون نیست بهترهستش از یک استاد یا یک نوازنده حرفه ای کمک بگیرید. در این صورت C40 yamaha / aria ak30 بد نیستند. ترجیحا از خرید سازهای بی نام و ایرانی و.. هم صرفنظر کنید حتی اگر استاد پیشنهاد کرد من ترجیح میدم یک ساز خوب بخرید.. بعد از یک مدت هم میفروشید و ساز بهتر میخرید.
الان در بازار چه برندهایی خوب و پر فروش هستن؟؟

19/5/14
3
27
دوستان نظرتون راجع به Ibanez V72ECE چیه؟
این ساز در مقایسه با Ibanez AEG8E برتری داره

دوستان نظرتون راجع به Ibanez V72ECE چیه؟
این ساز در مقایسه با Ibanez AEG8E برتری داره
با سلام دوست عزیز
لطفا بگید در مورد چه موردی از این سازهایی که فرمودیم نظر بدیم !!!؟؟

اگر منظورتون اینه که در مورد کیفیت سازها بدونید باید بگم خدمتتون که هر دوی این سازها از کمپانی صاحب نام و معتبری هستند اما به نظر من تا خودتون دست نگرفتید و باهاش ساز نزدید برای خرید اقدام نکنید.

اگر مورد دیگه ای هست بگید تا من یا دوستان یا اساتید ارجمند راهنمایی کنند.

2/2/15
1
20
با سلام به همه ی اساتید و دوستان،من چند روزی هست که یه گیتار کلاسیک مستر ورک خریدم،می خواستم بدونم که این مارک گیتار خوب هست یا نه؟ممنون میشم اگه پاسخ بدید.

با سلام به همه ی اساتید و دوستان،من چند روزی هست که یه گیتار کلاسیک مستر ورک خریدم،می خواستم بدونم که این مارک گیتار خوب هست یا نه؟ممنون میشم اگه پاسخ بدید.
با سلام دوست عزیز
باید خدمتتون عرض کنم که نه من و نه هیچ یک از دوستان در مورد سازتون نمیتونن نظر بدن تا اینکه واقعا تست بشه و نتیجه در بیاد که آیا ساز مورد داری هست یا نه. شما هم دوست عزیز بهتر بود قبل از خرید مشاوره می گرفتید و یا در موقع خرید با یه نفر نوازنده و یا حداقل کسی که ساز شناس هست برای خرید اقدام می کردید چون اینجوری هر کسی که نظر بده در مورد آک این ساز نظر میده و این نظر زمانی به درد بخور هست که ساز نو رو خریداری کرده بود که البته همون ساز نو هم باید تست بشه تا از نظر دسته و کلا صدادهی مشخص بشه که در چه سطحی هستش.

موفق باشید ...

21/2/15
4
26
با درود فراوان خدمت اساتید
متاسفانه من چیزی از دنیای موسیقی نمیدونم و به زودی قراره زیر نظر یک استاد گیتار یاد بگیرم ، برای خرید گیتار بودجه زیادی ندارم بخاطر همین میخوام بدونم چه برند هایی تو بازار خوب هستن و قیمت یک گیتار خوب چقدر در میاد؟
بعضیا میگن با 150-200 بعضیا میگن 400-500

با درود فراوان خدمت اساتید
متاسفانه من چیزی از دنیای موسیقی نمیدونم و به زودی قراره زیر نظر یک استاد گیتار یاد بگیرم ، برای خرید گیتار بودجه زیادی ندارم بخاطر همین میخوام بدونم چه برند هایی تو بازار خوب هستن و قیمت یک گیتار خوب چقدر در میاد؟
بعضیا میگن با 150-200 بعضیا میگن 400-500
با سلام دوست عزیز
اول اینکه به بزرگترین مرجه موسیقی ایران خوش اومدید ...
باید خدمتتون عرض کنم که برای شما که به گفته خودتون هیچی از دنیای موسیقی نمی دونید بهترین انتخاب میتونه یه گیتار مبتدی باشه و از گیتارهای مبتدی هم تو بازار فعلی ایران میتونم به طور قطع بتون بگم که برند یاماها نسبت به قیمتش میتونه ساز مبتدی بسیار خوبی برای شما باشه و مورد مهم تری که باید عرض کنم خدمتتون اینه که اگه میخواید این راه رو ادامه بدید و وسطش خسته نشید و ول کنید بهتر اینه که با یه ساز مبتدی خوب کارتون رو شروع کنید و برندی رو که بتون پیشنهاد دادم رو تهیه و استفاده کنید . البته یه موضوع خیلی مهم تر هم که وجود داره اینه که باید با یه نفری که وارد باشه برای خرید سازتون اقدام کنید چون اینجوری حداقل خیالتون از لحاظ کیفیت ساز راحته. من بتون یاماها C70 رو برای شروع بتون پیشنهاد میدم که الان تو بازار ایران به همت فروشنده های محترم لوازم موسیقی قیمتی در حدود 450 تا 550 داره.

موفق باشید ...

21/2/15
4
26
ممنون عزیز بابت راهنماییتون
من با استادی که میخواستم کلاس بگیرم رفتم و همون روز یه گیتار ایرانی خریدم به قیمت 180 تومن به گفته استاد برای شروع تا 1 الی 2 سال ساز خوبیه ، یاماها در توانم نبود برای شروع این مقدار هزینه کنم ضمن اینکه شاید نتونم ادامه بدم و ضرر زیاد میشه
در ضمن میشه یه توضیح در مورد تفاوت مدل های مختلف یاماها بدین؟ مثلا c40 ,c50 c70 اینا چه تفاوتهایی با هم دارن

3/2/15
39
space
سلام دوستان امپ مدل vox 20vt plus چه قیمته?
امپ خوبی هست?چون خودش افکت روش داره اگر بخوام ی مولتی افکت بش وصل کنم دگه خوب جواب نمیده?

15/9/14
21
22
سلام دوستان ببخشید می خواستم بدونم برای شروع جدی موسیقی تلفیقی درحد استاد میلاد درخشانی
به نظرتون با کدوم ساز بهتره :
1گیتار کلاسیک یا اکوستیک
2تار
3کیبورد
کدوم بیشتر به درد کار تلفیقی می خوره
ودر ضمن خیلی به گیتار و تار علاقه شدیدی دارم مخصوصا
بودجه من درحال حاضر 700ت است
دوستان سئوال دوم اینه که اگر ساز تار یاد بگیرم ساز دیگر مانند 3 تار و عود اسان میشود؟
ممنون میشم که زود تر جواب بدید

Les_paul

مدیر تالار گیتار
تیم مدیریت
مدیر تالار
12/8/10
1,243
27
تهران
سلام دوستان ببخشید می خواستم بدونم برای شروع جدی موسیقی تلفیقی درحد استاد میلاد درخشانی
به نظرتون با کدوم ساز بهتره :
1گیتار کلاسیک یا اکوستیک
2تار
3کیبورد
کدوم بیشتر به درد کار تلفیقی می خوره
ودر ضمن خیلی به گیتار و تار علاقه شدیدی دارم مخصوصا
بودجه من درحال حاضر 700ت است
دوستان سئوال دوم اینه که اگر ساز تار یاد بگیرم ساز دیگر مانند 3 تار و عود اسان میشود؟
ممنون میشم که زود تر جواب بدید
درود عجب سوالی پرسیدید !
ارتباطی با تاپیک نداره سوالتون ...
شما اول باید یک ساز رو بصورت تخصصی یاد بگیرید و بعد تئوریتون رو قوی کنید ... تا بتونید آهنگ سازی بکنید ...
بعد هم کار کردن با نرم افزار ... ( صرف نظر از مسائل میکس و مستر )
بعد از کلی زحمت ها میتونید به ساخت موزیک تلفیقی فکر کنید.
موفق باشید.

15/9/14
21
22
سلام دوستان نظرتون درباره ای گیتار چیه؟
ایا حرفه یا نیمه حرفه ای است؟
IBANEZ G200ECE NT
http://www.************.com/files/product/instruments/guitars/Ibanez/Classic/G-200-ECE-NT/G-200-ECE-NT-1.jpg

6/4/15
1
26
سلام من که بیچاره شدم بس که گشتم دنبال یه مدل گیتار خوب برای سبک پاپ در حدود قیمت 2 میلیون تومان . با اکشنی که بشه راحت آکوردای باره دار رو گرفت که دستا اذیت نشه

F. METAL

هنرمند
کاربر با تجربه
عضو سایت
سلام من که بیچاره شدم بس که گشتم دنبال یه مدل گیتار خوب برای سبک پاپ در حدود قیمت 2 میلیون تومان . با اکشنی که بشه راحت آکوردای باره دار رو گرفت که دستا اذیت نشه
چه نوع گیتاری؟ کلاسیک؟ آکوستیک (سیم فلزی)؟ الکتریک؟

F. METAL

هنرمند
کاربر با تجربه
عضو سایت
سلام دوست عزیز
نظرتون درباره ای گیتار چیه؟
ایا حرفه یا نیمه حرفه ای است؟
IBANEZ G200ECE NT
درود.

دوست عزیز اگر بنده به سوالتون جوابی ندادم، دلیل بر بی‌ ادبی‌ و یا توجه نکردن نبود. خیلی‌ ساده بخاطر این بود که در رابطه با ساز‌های کلاسیک، اطلاعات چندانی ندارم.

بالا